Корисні поради

Відео: 9 НЕРЕАЛЬНО КОРИСНИХ Лайфхак ДЛЯ КУХНІ, ЯКІ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН. Корисні поради для життя!

Як позбутися мишей на дачі?

Відео: Корисні поради (Лайфхак) для парильників від дядька Толі




Купуючи земельну ділянку, ми часто не підозрюємо, що його законними власникам є не ми, а представники світу фауни - найчастіше птиці, гризуни, комахи ... як же захистити від їх навали клумби і грядки?

Гідрогель: навіщо він потрібен рослинам?


Гідрогель вже давно не новинка на садовій ринку, однак він досі в дивину для багатьох садівників. З цим засобом пов`язано чимало помилок і міфів. Спробуємо в них розібратися.

Цвіль в горщику: що робити?
Іноді відбувається так, що навіть у досвідчених любителів кімнатних рослин утворюється біла цвіль в квіткових горщиках. Крім хвилювань з приводу того, як від неї позбутися, виникає питання: яка причина її виникнення?Як укоренити держак лимона
Розмноження лимона живцями - це основний і найбільш доступний спосіб розмноження павловських лимонів. У минулі часи в Богородському лимонарій він застосовувався протягом усього весняно - літнього періоду - з лютого по серпень. Але практика показала, що весняні черешки (березень - квітень) вкорінюються значно краще, ніж осінніДогляд за газоном після зими: 12 порад
Починати доглядати за торішнім газоном треба ранньою весною: раннє утворення пагонів збільшить кущіння і густоту травостою, а отже, і кращі декоративні якості ...Як виростити «іменне яблуко»?
Хочете здивувати своїх друзів і знайомих чимось незвичайним? Тоді дайте покуштувати їм «іменні яблучка». Своїм «винаходом» ділиться досвідчений садівник і винахідник Микола Кирилович Єригін ...Як зберегти томати свіжими до Нового року
Якщо ви хочете порадувати своїх близьких свіжими помідорами на Новий Рік, то для цього треба виконати наступне ...початківцям ліліеводам
Напередодні посадки (краще восени, термінові терміни залежать від різновиду лілії) грунт необхідно ретельно підготувати, так як на одному місці лілія буде рости без пересадки три-п`ять років ...Спосіб зберігання часнику
У мене щороку дуже хороший урожай часнику. Багато хто запитує, як вдається його зберегти взимку. А все дуже просто. Я не визнаю ніякі новомодні методи, роблю все, як робили моя мама, бабуся і прабабуся ...Як боротися з цвіллю
На питання «Як боротися з цвіллю?» Відповідають любителі-квітникарі. Так, Оксана з С. - Петербурга пише ...Горшкові (молочні) черви: як позбутися
Що це за білі черв`ячки завелися в горщику з твоєї улюбленої азалій? Ти полила квітка, і вони дружно і весело випливли на поверхню землі і так само дружно з водою вбралися назад в землю. Швидше за все, це енхітреусом або, як їх ще називають ...Сушимо овочі на зиму
Дізнайтеся, як зберегти овочі, зелень і пряні коріння, щоб максимально зберегти їх аромат і користь? ..Збір насіння овочів
Наші бабусі і дідусі неодмінно заготовляли насіння овочів зі свого городу. Адже культури, вирощені з такого насіння, краще пристосовані до місцевих кліматичних і грунтових умов, а їх врожайність і смакові якості не викликають сумніву ...Де купити насіння рослин
Ось і прийшов, захурделило, засніжене останній зимовий місяць - лютий. Дні прибувають, але ще такі короткі ... Більшість рослин все ще знаходяться в стані спокою. Їм досить регулярного поливу при підсиханні верхнього шару ґрунту, обприскування і провітрювання. Тим часом квітникарі вже передчувають весняно-літні турботи і готуються зустрічати черговий дачний сезон ...За посіву насіння від дачників і городників
Завжди сійте насіння за місячним календарем. Я проводила експеримент: брала насіння полуниці (вона туго сходила), стратифікована і висівала за місячним календарем одну партію в заборонені дні, а іншу - в посадочні. У підсумку після посіву ...Чи не сходять насіння - що робити?
Останнім часом у мене перестала сходити дрібниця - петунії, цинерарії, а якщо і сходять, то, проклюнулися, гинуть. Що дивно, раніше з цим проблем не було.Підготовка насіння до посіву на розсаду
Зазвичай ми висіває насіння на розсаду в лютому-березні, і це правильно. Сіянці з перших днів життя дуже потребують висвітлення, а ближче до весни дні значно довше.Таблиця для розрахунку кількість насіння при посіві
Раніше я купувала насіння на ринку у приватних осіб або у продавців невідомих фірм. Часто траплялися проколи, і в результаті - насіння сходили погано, гроші були витрачені даремно.Щоб розсада не витягується
Зазвичай це відбувається з двох причин: висока нічна (а часом ще до того ж і денна) температура повітря і недостатня освітленість паростків. Створити в кімнатних умовах найбільш сприятливий режим для розсади можна за допомогою ...Вирощування кімнатних рослин з насіння
Зайнявся вирощуванням кімнатних рослин з насіння, я придумала таку технологію, яка допомагає забезпечити практично 100% -ву схожість, але при цьому горщики і миски не захаращують простір в квартирі. Насіння в пакетику зазвичай не більше 3-5, тому я беру пластикові контейнери з кришечкою розміром 10x10 см ...Щоб огірки були хрусткими і ароматними
Моя бабуся прекрасно зберігала огірки свіжими на дуже довгий час. Бувало, і на Новий рік на столі був салат зі свіжих хрустких огірочків, хоча в магазинах в той час, природно, їх днем з вогнем не можна було знайти. Тепер же, при цілорічному овочевому достатку, я ...Як не нарватися на квітку-агресор?
В силу свого віку, а також цікавості, я вирощувала безліч всяких рослин. Як і багатьом квітникарям, мені теж часто хотілося побачити у себе той чи інший квітка, про який я практично нічого не знала. Так само вийшло у мене з Калістегия ...вдалі покупки
Це зовсім непогано, якщо за полив вашого дачного простору відповідає автоматика. Нові таймери подачі води GARDENA візьмуть на себе цю кропітку працю. Серія складається з трьох пристроїв: базової моделі EasyControl і двох більш просунутих ...Нелюбимі рослини шкідливих комах
Пропонуємо вам список рослин - компаньйонів, однорічних і багаторічних, відомих своєю здатністю відлякувати шкідників саду. Включіть їх у число друзів для своїх родин садових і городніх культур. Багато з наведених тут рекомендацій засновані на ...4 ради по боротьбі з шкідниками рослин
Рада 1. Захистіть рослини-солітери. Поодинокі посадки ефективних квіткових йди декоративно-листяних рослин називають солітерами. Рослини-акценти цікаві самі по собі, поза обрамлення інших квітів. Висадіть на газоні ...Методи боротьби зі шкідниками і хворобами народними способами
Лук від шкідників поливаю раз в 2 тижні розчином нашатирного спирту (1 ст.л. на 10 л води) або гасу (2 ст.л. на 10 л води). А поруч із зеленню ставлю баночку з невеликою кількістю скипидару ...
Купівля рослини
Якщо ви хочете прикрасити свій інтер`єр красивим кімнатною рослиною, то слід звернутися до фахівців в спеціалізованих магазинах, які дадуть вам консультацію щодо правильного догляду за рослиною. Крім спеціалізованих магазинів, ви можете купити кімнатна рослина на садівничому ринку або квітковій виставці. Тут теж можна отримати професійну консультацію ...Весільний букет за всіма правилами
У предсвадебной гарячці можна сказати, про що більше переживає наречена - про сукню, зачіску, макіяж, нареченого або букеті. І якщо з першими 4 пунктами вона розбереться сама, то з букетом доведеться їй допомогти ...Кокедама: бонсай по-швидкому
Кокедама або по-нашому «моховий куля (купина)» - зовсім юна в порівнянні з віковою традицією оригінального бонсая його різновид - їй і 20 років ще немає. З`явилася вона, звичайно ж, в Японії, завдяки бажанню місцевих Житло оточувати ...Обрізка кімнатних рослин
Багато квітникарі з величезною неохотою і побоюванням вирішуються на обрізку своїх кімнатних рослин. Ну і даремно. Ця необхідна і виконана вчасно процедура може продовжити період цвітіння і ...Тіньолюбні кімнатні рослини
У будь-якій квартирі знайдеться віддалений від вікна куточок, який теж хотілося б декорувати рослинами. На виручку прийдуть зелені вихованці, із задоволенням ростуть в тіні ...Горщики для кімнатних рослин
Ось горщик порожній він предмет простий », - думаєш ти, вторячи незабутньому Вінні-Пуху, і купуєш черговий квітковий горщик за принципом« аби вписався в інтер`єр », А потім дивуєшся, чому ...Які квіти можна вирощувати на балконі?
У тебе є балкон і невгамовне бажання перетворити його як мінімум на сезон в оранжерею? Будь впевнена, так і буде. Варто лише дотримати деякі формальності - провести розвідку на місцевості, озброївшись компасом і здоровим глуздом ...Рослини для здоров`я і краси
Розкажіть, будь ласка, про вживання в їжу з лікувальною метою пророщених злаків. Які культури краще пророщувати? Юлія Лепехіна по e-mail ...Щоб букет стояв довше: корисні поради
З приходом теплих днів нас, любителів квітів, підстерігають суцільні спокуси. І це зрозуміло, адже квітів-то для букетів - море! Але варто пам`ятати, що довговічність букета залежить ...Як правильно оформити букет з квітів
Слово «букет» має французьке коріння і в перекладі означає ...Як правильно вибрати посудину для квітів
Вибрати відповідну вазу для квіткової композиції - теж почасти мистецтво. Але їм можна опанувати досить швидко, запам`ятавши ряд нескладних правил і рекомендацій ...Молочаи: особливості догляду в домашніх умовах
всім хороші молочаи - Надзвичайно красиві (ну,або просто оригінальні), невибагливі в догляді, навдивовижу живучими і довговічні. Але як бути, якщо улюбленець раптом втратив свою декоративну привабливість? ....Гнотовий полив фіалок і не тільки
Темп твоєму житті настільки високий, що по приходу додому хочеться просто завалитися в ліжко і ні про які фіалках і глоксинії не хочеться думати (не те, що піклуватися). А ці квіти, як і інші, що не терплять пересушування землі, дуже швидко від образи на твою неуважність засихають ...Як боротися з бур`янами: поради квітникарів
Правильний підхід до боротьби з бур`янами: Позбутися від бур`янів дуже важливо до того, як настане час плодоносіння і в грунт потраплять їх нове насіння. Навчіться полоти двома руками, вищипуйте бур`яни вказівним і великим пальцями, працюючи руками поперемінно, а не одночасно ...Кімнатна троянда - поради по догляду
Головний секрет вирощування - яскраве розсіяне світло і прохолодне повітря. Кімнатна троянда добре росте при + 10-25 град., Легко переносить невеликі заморозки. Рослина потрібно берегти від палючого сонця і перегріву грунту в горщику. Найкращий варіант - вирощувати на Західно або східному вікні.Що потрібно знати для зимового щеплення троянд
Для зимового щеплення живці готую пізньої осені і зберігаю їх у моху в погребі. Нарізаю зазвичай з двома-трьома добре розвиненими нирками. Під ниркою роблю косий зріз, вгорі - прямий.Не викидайте троянди
Букет троянд, який вам подарували по якомусь урочистої нагоди, найчастіше стоїть дуже недовго і відправляється у відро для сміття. Але ж з цього букета можна виростити троянди! ..Отруйні (небезпечні) кімнатні рослини
Чи існують кімнатні рослини, небезпечні для життя і здоров`я людини? Наслухавшись страшилок від знайомих, багато гарячково шукають достовірні відомості про шкідливі і небезпечні кімнатних квітах і рослинах, а деякі поспішно позбавляються від своїх домашніх улюбленців.Які кімнатні рослини очищають повітря
Зробити кімнатне повітря чистіше, поліпшити мікроклімат в будинку - мрія кожної господині. Як це зробити за допомогою домашніх рослин?Як зберегти ялина
Нехай «зелені» скільки завгодно пропагують штучні ялинки, запах свіжої морозної хвої - обов`язковий для передсвяткового настрою. Знайти «правильну» ялинку - справа серйозна.Куди поставити кімнатні рослини взимку
Все своє свідоме життя вирощую кімнатні рослини - їх у мене багато, все їх просто обожнюю. Так само як і домашні тварини, вони вже давно стали членами сім`ї. У кожного свій характер, свої звички, і кожному потрібні любов і індивідуальний підхід.
Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже