Спосіб зберігання часнику

Відео: 111 12 способів зберігання часнику

У мене щороку дуже хороший урожай часнику. Багато хто запитує, як вдається його зберегти взимку. А все дуже просто. Я не визнаю ніякі новомодні методи, роблю все, як робили моя мама, бабуся і прабабуся.

Коли викопувати дозрілий часник, відразу ж очищаю його від корінців і стеблинок. При цьому найбільші і здорові головки залишаю з частиною стеблинки. Ці головки я пов`язую в пучки, підвішують в сараї на гвоздики, де вони висять до кінця жовтня - часу, коли я використовую їх для осінньої посадки.

Частина часнику без стеблинок просушують на сонці і використовую для приготування різних страв. Більшу частину такого часнику залишаю зберігатися до весни: розсипаю просушені головки на горищі (на дерев`яних дошках). До речі, цибулю я зберігаю точно так же.

Пізньої осені перед переїздом з дачі в місто вкриваю часник старим ватяним ковдрою. Складеним овдовіле, зверху накидаю ще пару старих курток. Більше нічого особливого до самої весни не роблю, адже часник витримує морози до -25 С. А ось ранньою весною, коли ми повертаємося на дачу, обов`язково розкриваю часник, щоб він провітрювався. Ось такий простий спосіб зберігання часнику взимку мене ще жодного разу не підвів.

Відео: Як краще зберігати часник


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже