Як виростити «іменне яблуко»?

Відео: Як виростити хороший урожай яблук? На що слід звернути увагу?

Хочете здивувати своїх друзів і знайомих чимось незвичайним? Тоді дайте покуштувати їм «іменні яблучка». Своїм «винаходом» ділиться досвідчений садівник і винахідник Микола Кирилович Єригін.

Відео: виростити на ялинці ялинових ЯБЛУКО. ЯК НА ялинці ВИРОСТИТИ ЯБЛУКО СВОЇМИ РУКАМИ. МАЙСТЕР КЛАС

Ось його історія.




Кілька років тому звернув увагу, що бочок яблука, який закритий від сонця листом, не "загоряє», залишається блідим. Тоді-то і прийшла в голову ідея: а що якщо літери на яблуко приклеїти? Це я вже потім дізнався, що в великих магазинах продають імпортні плоди з написами іноземною мовою. За один такий фрукт треба викласти кругленьку суму. А я своїм розумом дійшов до цього. Правда, довелося провести кілька експериментів, перш ніж результат порадував. Зате тепер точно знаю: для «малювання» краще брати «червоні яблука - скажімо, сорт Білоруське солодке.

Технологія така: коли в кінці літа яблука починають червоніти, вирізаю з газети літери майбутньої написи такого розміру, щоб помістити на фрукті. Шматочком мокрого мила акуратно їх приклеюю на яблуко. Напис добре тримається. Плід поступово дозріває, червоніє і лише трохи місця папером залишаються зеленувато-жовтими. Коли приходить час збирати урожай, з експериментального яблука прибираю папір - і диво - плід у мене в руці! Можна зробити і по-іншому: щільно обернути папером фрукт, а потім в цій заготівлі вирізати літери. В результаті вийде червона напис на світлому фоні. Такі оригінальні яблучка дарую знайомим на свята. Реакція - повний захват!

Відео: Як зробити ялинові яблука (Hybrid Apple)


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже