Щоб огірки були хрусткими і ароматними

Моя бабуся прекрасно зберігала огірки свіжими на дуже довгий час. Бувало, і на Новий рік на столі був салат зі свіжих хрустких огірочків, хоча в магазинах в той час, природно, їх днем з вогнем не можна було знайти. Тепер же, при цілорічному овочевому достатку, я все одно користуюся бабусиним рецептом. Адже ніякі магазинні огірки, особливо взимку, не зрівняються з огірками з грядки.

Відео: Найпростіший і надійний спосіб засолювання хрустких ОГІРКІВ (71 05.07.16)

А робиться все дуже просто. Вибираємо момент, коли починають формуватися капустяні качани, тобто внутрішні листя закручуються. Приблизно в цей же час на огіркових грядках наливаються перші огірочки. Обережно зрізаємо зеленці розміром в 3-5 см і разом з частиною стебла поміщаємо всередину кочанчиков. Проливаємо теплою водою.

Відео: Як засолити хрусткі огірки

І все. За капустою доглядаємо як зазвичай, про начинку качанів не згадувати. А огірки прекрасно себе почувають і ростуть, як в природному парнику. Капустяні качани після збору врожаю я зберігаю в льосі, і не тільки до Нового року, а іноді і на 8 Березня наша сім`я ласує свіжими, ніби щойно з грядки, хрусткими ароматними огірочками. До речі, всі ці операції по закладці огірків на природне зберігання я роблю тільки ввечері, вже після заходу сонця. Так радила бабуся, а старше покоління, як відомо, носій мудрості. Спробуйте і ви!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже