Як не нарватися на квітку-агресор?

В силу свого віку, а також цікавості, я вирощувала безліч всяких рослин. Як і багатьом квітникарям, мені теж часто хотілося побачити у себе той чи інший квітка, про який я практично нічого не знала. Так само вийшло у мене з Калістегия. Хтось надіслав мені її насіння, я посіяла на початку квітня в горщик п`ять насіння. Зійшли все. Розсаду я висадила в травні і тоді ще не знала, що рослина кучерява. За домашніми турботами про Калістегия я на якийсь час забула, а вона росла як на дріжджах.

Відео: Квітка надії. Стосується кожного, ефір від 13.09.2016

Звернула я на неї увагу, коли та вже вимахнула до півметра і обвила зростаючу поблизу лілію.

Відео: Я - АГРЕСОР І Хейтер

Я обережно зняла стебла з лілії, а поруч з Калістегия встромила кілок десь на 1,5 м. За літо рослини обвили цей кілочок, добре цвіли, а потім розсіювали насіння.




На наступний рік зійшло дуже багато насіння, і не всі там, де треба, тому зайві довелося прибрати. Але не так просто виявилося позбутися Калістегия - корені сягають глибоко в землю, а якщо корінець обірвати, то рослина знову відновлюється.

Коли придивишся до Калістегия, то розумієш, що це та сама городня «берізка» (березка), тільки махрова, і позбутися від неї дуже складно, особливо якщо насіння нападали в кущики багаторічних квітів або коріння Калістегия проросли поруч з іншими рослинами. Доводилося їх викопувати, знищувати поросль Калістегия, а потім знову садити.

Агресивними властивостями володіє і рожева акація, що дає безліч пагонів від кореня. Садити такі рослини потрібно подалі від інших або взагалі від них відмовитися, незважаючи на їх красу.

Відео: алматинцев несуть квіти до місця загибелі поліцейських

Якось побачила я в магазині насіння енотери рожевої - на пакетику була фотографія дуже красивого квітки, і, прочитавши технологію вирощування, я їх купила.

Насіння посіяла прямо в землю. Зійшла єнотера добре, цвіла все літо. Насіння від неї насіяв всюди, навіть на доріжку потрапили і там зійшли.

Намагаючись прибрати сіянці, я виявила, що коріння у них сильні і при обриві знову дають паростки. Виводила я енотери протягом трьох років.

Так що хочу побажати всім квітникарям: нехай вирощування кожного нового квітки приносить вам тільки радість. Але перш ніж придбати щось нове для свого саду, краще дізнайтеся про цю рослину, адже на пакетиках з насінням не пишуть, що це агресор. Щоб позбутися від Калістегия, мені довелося викопати багато садових рослин, квітів, перекопати значна кількість землі.

Тому перш ніж писати листи з першим поривом: «Хочу!», Подумайте - а потреби чи вам всі наступні клопоти?

Відео: Про те, як Гончаренко до "агресору" в Москву з пакетом доларів літав. Олександр Васильєв


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже