Снить - чого більше: шкоди або користі?

Снить - воістину дивовижна рослина! Одні його садять і дбайливо доглядають за ним, інші - воюють зі снить до 7-го поту)).

снить

Відео: HR&Business. Від HR більше шкоди, ніж користі

Насправді, снить звичайна - бур`ян, що росте з дикій природі практично скрізь. Вона дуже добре розростається, оскільки, як і кропива, швидко утворює розгалужену кореневу систему, завдяки чому витісняє не тільки корисні рослини, а й інші бур`яни.

снить

Однак не поспішайте лаяти тих, хто снить вирощує цілеспрямовано. Ця рослина використовується в медицині та кулінарії. Мама каже, варила нам якось щі з яглиці. Деякі в салати ріжуть, попередньо відмочивши в солоній воді. На жаль, я не пам`ятаю вже її смаку. Спробуйте, потім поділіться враженнями.

снить

Тим більше, є декоративні сорти сниті. Вони не такі високі - десь до 20 см у висоту, - та й листочки красиві. Як на мене так ідеально садити снить на порожніх ділянках, щоб не дозволити іншим - марним - бур`янам, заполонити весь город)).

Тепер питання закономірне: як садити?

снить

посадка сниті

Отже, оптимальний варіант - посадка сниті шматочками кореневища. Просто розділіть корінь на частини і посадіть. Снить невибаглива, тому неважливо, в якому місці її садити. До речі, в тіні їй навіть дуже комфортно. Але як зробити, щоб вона не розрослася по всьому городу?

снить




Багато радять вкопувати в землю ємності: залізні або пластмасові. У днище обов`язково повинні бути отвори. І, наповнивши їх землею, садити снить. Інші взагалі по периметру вкопують шифер або залізні листи. Іноді допомагають бордюри). Головне, щоб в землю вони йшли більш ніж на 20 см.

Друге, що потрібно робити, -: вчасно обривати квітконоси. Ось з таких парасольок з`являються насіння, схожі на кріп.

квіти сниті

Потрібно їх зривати до того, як вони дозріють і полетять «заселяти» сусідні ділянки)). А ось такі у сниті листочки, до речі:

листя яглиці

Відео: Оливкова олія. Користь і шкода оливкового масла. [Галина Гроссманн]



Якщо кого цікавить: їдять і стебла, і листочки.

Ще що хочу сказати. З снить можна боротися досить ефективно, вливаючи в порожнисті стебла трохи гербіцидів або інших спеціальних засобів ... А якщо потрібно «вирізати» багато яглиці, то допоможе обприскування такими препаратами.

Догляд за снить

Та не потрібно догляд. У мене он за будинком росте - і нічого)). Єдине, з метою декоративності, ну і щоб пагони були завжди свіжі (якщо ви вживаєте їх в їжу), рекомендується періодично скошувати траву. Часто косити не радять, щоб рослини не ослабли.

сорти сниті

Декоративних сортів не так вже й багато, найбільш популярна снить пестролистная...

снить пестролистная

Вона не так агресивна, як звичайна. До того ж, і досить симпатична - можна клумби прикрашати ..
Точно так само виглядає і сорт ройадгапа Уапедашт:

вирощування сниті

Щи зі снить:

щі з яглиці

Деякі підприємливі люди навіть продають висушену снить. Не думаю, що вона користується великим попитом ... Якось відвикли ми від трави-їжі. Хоча суп з тієї ж кропивою в моїй родині щовесни чекають з великим нетерпінням.

Відео: Спортивне харчування шкода чи користь

снить звичайна

Друзі, поділіться: хто вирощує снить цілеспрямовано, а хто з нею бореться?) Якими способами?) Що з неї готуєте або, може бути, лікуєте?

Чула, снить - відмінний засіб від подагри ... Не дарма ж англійці називають її травою єпископів, які від огрядності і малорухливого способу життя часто страждали подагрою)).

Так чого все ж більше: шкоди чи користі ??


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже