Як я підняв ціну ділянки розповідь ландшафтного дизайнера

Як я підняв ціну ділянки. Розповідь ландшафтного дизайнера

Відео: Фруктово-овочева кошик взимку $ 35

Професійним брокерам та ландшафтним дизайнерам відомі деякі хитрощі, при застосуванні яких можна підняти вартість нерухомості. У нашій статті - реальна історія, розказана ландшафтним дизайнером з Канади Jody Hudson. Слухайте ...

Зазвичай розплідники вирощують певні види рослин і найчастіше це рослини, на які в даний час є попит, а попит в свою чергу визначається,модою. Так, і нехай Вас це не дивує, також як і в одязі, є мода на стиль будинків, машин, існує мода і на стиль в ландшафті. А мода, як відомо, дама примхлива і коли мода змінюється, багато розплідників залишаються з «вийшли» з моди рослинами. Рослин цих може виявитися у розплідника занадто багато, а ринок ними вже і так переповнений. Рослини переростають і залишаються все в тих же розплідниках. Ось, ці-то рослини мені і потрібні!

Як я підняв ціну ділянки

Ось Вам приклад: кілька десятиліть тому «писком» моди вважалася блакитна ялина. У ті часи тільки дуже багаті будинки могли її собі дозволити, при цьому (зверніть увагу!) Садили дуже молоді деревця. У 1970 р блакитна ялина заввишки 2.4 м коштувала в розпліднику понад $ 500. У той же час ялинки висотою 1.5 м зі «стволом» діаметром 5 см продавали за сотні доларів! В кінці 80-х, працюючи над ландшафтом саду нового шикарного особняка, я використовував дві блакитні ялини. Їли були посаджав у двох фронтальних кутів будинку, кожна заввишки по 5 м.

Відео: АБ "КУБ" (SOKOLOV KIRILL DESIGN) - Неповторний затишний інтер`єр в новому проекті таунхауса

Як я підняв ціну ділянки

Одна така ялина коштувала на ті часи $ 50 за одну. Купили ми їх в розпліднику, де про них вже майже забули. А діяв я так: прийшов в розплідник і попросив менеджера розплідника провести для мене невеличку екскурсію по секціях, де у них ростуть більш зрілі рослини. Там-то ми і знайшли ці їли. Обидва дерева пройшли кілька обрізок коренів, і тому пересадка була для них безпечна.

Як я підняв ціну ділянки




Для того, щоб оперувати цими ялинами треба було два величезних екскаватора. Дерева ці були по 4.3 м в діаметрі кожне і водії не бачили один одного за гілками. Тому я вибрав таку позицію, щоб вони обидва могли мене бачити, і керував процесом. Два екскаватора, викопавши дерево, працюючи одночасно, перенесли їли, по кілька тон кожна разом із земляною грудкою.

Як я підняв ціну ділянки

Витрати: викопати кожне дерево коштувало мені пару сотень доларів-$ 50 коштувало помістити кожне з них в брезент для перевезення-далі важка вантажівка зі спеціальним причепом коштував мені ще сотню доларів. І, нарешті, посадка обох дерев обійшлася в 200 доларів за два. Всього я витратив близько $ 800 на два дерева висотою 4.3 м (майже стільки ж довелося б викласти двадцять років тому за посадку ялин вдвічі нижче). Результат наших зусиль: ці дві ялини поклали початок і задали тон всьому іншому ландшафту. Для довідки: тільки за дві блакитні ялини знає оцінювач додасть кілька тисяч доларів до вартості будинку. Мені ж господарі запропонували здійснити весь пакет ландшафтних послуг в своєму саду і в результаті їх сад з новим будинком виглядали так, як якщо б цього саду було вже років 20-30!

Як я підняв ціну ділянкиЯк я підняв ціну ділянки
ялівець горизонтальнийМульча - ошатно і практично

В саду цих же господарів я посадив кілька тон низкорастущие ялівцю і плюща, які продавець вважав «занадто зрілими для продажу». Також ми використовували тон дванадцять мульчі: ялівець віргінський (майже повністю чорний) - туя (сріблясто-білого кольору, схожа на деревину відловлених у ставку гілок) - мульча дуба (темно-сірого кольору) і велика кількість соснової мульчі (темно-коричнева).



Кілька практичних порад:

Безумовно, чекаючи потенційних покупців, Вам захочеться щось в саду виділити, а щось, навпаки, приховати. Тут Вам допоможуть знання про властивості фарб. Ви, звичайно, знаєте, що яскраві кольори, такі як червоний, помаранчевий і жовтий привертають увагу. Тому дуже доречно буде використовувати відтінки цих квітів в саду - в рослинах, меблів і садових будівлях. Якщо Ви посадите, наприклад, в саду яскраво помаранчеві квіти, то вони будуть відволікати увага відвідувачів від, скажімо, сміттєвих контейнерів Ваших сусідів. Більш того, за допомогою фарб можна не тільки зробити свій сад ненудним, але і візуально збільшити його площу.

Відео: Interior design townhouse

Як я підняв ціну ділянки

Дерева і чагарники, вигідні з ландшафтної точки зору: блакитна ялина, робиния псевдоакація, триколірний бук, японські (віялові) клени, береза, пузиреплодник червоний, чагарники вейгели, барбарис. Дуже вигідна невибаглива хоста.

Як я підняв ціну ділянки
Береза з «модельної стрижкою»

Як я підняв ціну ділянки

Мовою цифр

Не залежно від того, чи збираєтеся Ви продавати свою нерухомість, або навпаки, плануєте жити тут тривалий час, інвестування в дерева - вигідне інвестування.

Відповідно до проведених досліджень:

  • Озеленення може додати від 7% до 15% до вартості будинку. Джерело: The Gallup Organization.
  • За будинок в саду з «відмінним» ландшафтним дизайном можна отримати ціну на 6 - 7% вище, ніж за будинок з «хорошим» ландшафтним дизайном, поліпшення ж ландшафтного дизайну від «середнього» до «хорошого» додасть 4 - 5% до ціни будинку . Джерело: Clemson University.
  • Зріле дерево часто оцінюється в $ 1 000 - $ 10 000. Джерело: Council of Tree and Landscape Appraisers.
  • Відповідно до одного з дослідженням 99% оцінювачів нерухомості погоджуються з тим, що наявність озеленення підвищує привабливість нерухомості на ринку. Джерело: Trendnomics, National Gardening Association
  • 83% ріелторських компаній вважають, що наявність зрілих дерев впливає на ринкову привабливість нерухомості і цей вплив при продажу нерухомості, ціна яких нижче 150 $ 000, при чому деякі компанії називають цей вплив «сильним», деякі «помірним». При продажу будинків, ціна яких перевищує $ 250. 000, відсоток ріелтерських компаній, які визнають значимість озеленення, становить 98%. Джерело: American Forests, Arbor National Mortgage.
  • Як я підняв ціну ділянки

  • Озеленення скорочує витрати на кондиціонування повітря в половину (на 50%), внаслідок того, що дерева затінюють вікна і стіни. Джерело: American Public Power Association.
  • Дерева можуть поглинати до 50% вуличного шуму і «маскувати» небажані звуки приємним шумом листя. Джерело: U.S. Environmental Protection Agency.
  • Як я підняв ціну ділянки

  • Одне міське дерево дає до $ 273 щорічно: кондиціонування повітря, боротьба з забрудненням навколишнього середовища, перешкода ерозійним процесам і контроль зливових вод, плюс дерево може служити місцем проживання диких тварин. Джерело: American Forests.
  • Основні причини, через які люди займаються садівництвом: проведення часу на свіжому повітрі (44%) - проводження часу в красивому оточенні (42%) - розслаблення і втеча з щоденної рутини (39%) - активний спосіб життя і фізичні вправи (35%). Джерело: American Demographics, Roper Report

Переклад: Анна Журбенко
спеціально для інтернет-порталу
садового центру «Ваш сад»


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже