Забір, клематис і хміль

Куплені вони були одночасно.

Рабица із способів загородження виявилася доступнішою за все з фінансів. Через її надмірної «прозорості» нам активно порадили використовувати в`юнкі рослини. Але яка потрясла нас клематис, обіцяв розквітнути оксамитовими темно-фіолетовими зірками, боляче кусався колючим цінником, тому придбання трапилося в єдиному екземплярі. І оскільки ми розуміли, що крупноячеистой сітку затягне красою вельми не скоро, то з задоволенням прийняли з рук друзів абсолютно безкоштовно викопаний корінь хмелю.

Хміль на паркані

Користь останнього нам розписували півдня. Мало того, що він вбирає з грунту і води важкі метали, стало бути, екологія ділянки дасть ривок вперед: хміль звичайний - Незвичайний! У перелік хвороб, які він лікує, по Джером К.Джерому не потрапляла хіба що пологова гарячка, а так - повний набір хвороб. Удари, виразка, фурункульоз, псоріаз і навіть істерія. Зашиті в подушку плоди цього чарівного рослини обіцяли майже летаргічний сон.

Відео: Огорожа з хмелю. Екологічний))

Чоловіки доброю посмішкою відреагували на слово «хміль», ще не здогадуючись, що настій рослини знижує статеву збудливість крутіше брому.

Жінок же потрясло, що напій з шишок, настояний на водяній бані, сприяє ... збільшення грудей. Тільки приймати це зілля слід мало не до кінця життя (навіщо перед відходом в кращі світи великий розмір?), Отже, рослина завжди має бути під рукою.

Вуличний рукомийник майже не видно

Від подарунків не відмовляються. Про «бійся данайців, що дари приносять» ми якось забули.

Відео: ХМІЛЬ на паркані




Рабицю натягнули. Хміль посадили по дорозі до туалету, на розі ділянки. Клематис - на освітлене красиве місце поряд з вільним проходом до сусідів. І стали чекати.

Чи не змусив себе довго це робити саме хміль.
У перший сезон розквіту він всього-то подряпав всіх гостей, які бажали відзначитися в будиночку, і зробив спробу придушити два кущі барбарису, до цього горя не знали біля того ж забору.
У другій - порвав, як Тузик грілку, руберойд на даху туалету і став підкрадатися до будинку по шлангу з водою, що з`єднував вуличний рукомийник з величезним баком, привареним до стіни.
На третій він назавжди скинув в небуття кришку бака і зробив спробу відірвати 200-літрову ємність від стіни, в результаті чого знову довелося викликати зварювання.

захоплення бака



Якщо ця рослина лікує істерію, то я - Папа Римський. Як мінімум.

Заварювати і зашивати шишки я не ризикнула. Хміль вже уявлявся мені живою істотою, що простягнувся свої злісні рученята до мого мирного буття.

Я спробувала пошукати союзників на форумах. Відкрила. І прочитала: «Коли постало питання про живопліт на нашому присадибній ділянці, сусіди порадили нам посадити звичайний хміль. Спочатку ця ідея зовсім нам не сподобалася ... »

Як вона не подобається мені! Причому досі. Тому що я - великий переможець обліпихи, категорично відмовляється покинути територію в аналогічній ситуації, так і не змогла впоратися з банальної ліаною.

Хміль-переможець

Відео: клематисів - ХОБІ НА ВСЕ ЖИТТЯ

А сусіди ... Сусіди ?! Вони з року в рік влаштовують справжню істерію в зв`язку з тим, що перекинувшись через рабицю, хміль досяг їх накопичувальної ванни з водою для поливу і всю її там позеленівши. Може, пити хотів - я не знаю. Можу додати тільки, що і вони, і ми придбали мачете і раундап. Мертвому припарки.

«Виявилося, - мрійливо писали люди, - що хміль має і глистогінні властивості». Що ж, залишалося тільки позаздрити глистам, які можуть зробити ноги від хижого рослини.

А шанувальники хмелю продовжували: «Можемо запропонувати рецепт нашого сусіда, який страждає безсонням. Він бере..."

Відкриємо завісу таємниці: якщо зробити спиртову настоечку рослини під назвою «хміль», то рідко будь-який, навіть самий неврівноважений сусід, не відмовиться забути пару подряпин і зрушену з місця чавунну ванну.

Що ж до клематиса ... У запалі боротьби з його агресивним напарником по зеленому завісі ми часто забували про скромному ніжному рослині. Кілька разів ми втрачали його у високій траві. Одного разу затоптали. Два рази пересаджували. Але він впорався. І все-таки розцвів! І навіть однієї квітки, оксамитової фіолетовою зірки, нам було досить для того, щоб зрозуміти: не в грошах щастя!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже