Нічне цвітіння іпомеї

Відео: # 318.ночное цвітіння кактуса

У нас похолодало, ночами заморозки. Днем ще по-літньому тепло, але вітер холодний, осінній. Замерзли міна та горець, не витримали морозу листя гліцинії, потемніла і опала листя на дівочому винограді (Шкода, не вдасться мені в цьому році помилуватися його яскравою осіннім листям).

12 години ночі - а іпомея цвіте!

Відео: Лунтик - 432 серія. рідкісне цвітіння




іпомеї, які росли на відкритому повітрі, теж загинули. Зате вижили ті, які я посадила під закритим навісом. Звичайно, стіни з полікарбонату не зігріють в холоди, але від перших заморозків іпомею вберегли. І ось що я помітила: вона стала цвісти ночами! Вірніше - цілодобово. Вранці встаю - вона вже розпустилася, лягаю спати - її дзвіночки все ще відкриті! Я не великий фахівець з іпомеєю, але точно знаю - влітку вона так себе не вела. Квіти розпускалися на світанку і до обіду вже закривалися. Вирішивши розібратися в цьому питанні, знайшла на сайті матеріал, в якому про іпомеєю розповідає експерт, а не любитель. Так і є! Вона повинна цвісти приблизно до полудня. Але моя порушує всі правила) Припускаю, що, у зв`язку з різким похолоданням, ліана намагається якомога швидше процвести і встигнути зав`язати насіння.

А ви як думаєте - чому осіння ипомея цвіте вночі?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже