Незвичайна ипомея

Відео: Beautiful #flowers. Spray rose

Продовжу співати дифірамби декоративних рослин з незвичайною листям. Ось, чергове моє придбання - іпомея з темним листям.

Моя незвичайна ипомея

Залежно від освітлення, вона може бути бордовою, фіолетовою, або майже чорної! Посадила навесні, тому вона ще не встигла показати всю свою міць, а це дійсно сильна рослина!

Рослини в глибинці набувають де? Правильно, на сільському ринку. Тому назва сорту, вибачте, повідомити не можу.

Збентежила рекомендація продавця висадити іпомею в тіні, наскільки я знаю, декоративно пофарбована листя в тіні може не проявити повністю своїх властивостей. Однак, висадила в тінь, хто його знає ...

Але сумніви продовжують мучити! Якось неохоче моя ипомея підіймається вгору, на мій погляд, він скоріше схожа на ампельную, ніж на Вьюнкова. Втеча довжиною близько 3 м, а обплітають стовбур горобини, у якій він росте, самостійно не хоче, доводиться вручну допомагати.

Відео: Аргіродерма

І ще один момент: ні бутонів, ні квітів! Напевно, продавець помилився, потрібно садити її на сонечку. Наступного року обов`язково висаджу її на сонячному місці, напевно побачу, як вона цвіте. Дуже цікаво!

Може, хтось із членів нашого клубу вирощує таку іпомею, поділіться досвідом, буду вдячна не тільки я, але і всі любителі іпомей!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже