Всупереч тверде переконання

До 22 травня цього року я була твердо переконана, що рододендрони не для Південного берега Криму з його карбонатними грунтами, навіть незважаючи на те, що останнім часом з`явилися сорти, прекрасно ростуть не тільки на нейтральних, але і лужних грунтах. Тому кожен раз, будучи в Санкт-Петербурзі взимку, обов`язково навідувалася в оранжереї ботанічного саду-інституту Комарова (БІН РАН), де милувалася неземною красою «рожевих дерев».

Крім того, на все життя залишилася в пам`яті краса заростей рододендронів понтійського і жовтого на пасовище Абага в Кавказькому заповіднику, де ми ще студентами проходили літню практику. Яке ж було моє здивування, коли в парку «Айвазовське» в селищі Партеніт я побачила «рододендронове царство» в ще в незавершеному японському саду!


Всупереч тверде переконання 

Рододендрони добре ростуть на схилах гір, в місцях, де випадає багато опадів, в областях з помірним або прохолодним кліматом, але тут?
Всупереч тверде переконання

Відео: Майже 60 років підмосковні дачники жили у магістрального газопроводу не знаючи про небезпеку





Рододендрони підкорили своєю красою чергову групу екскурсантів
Всупереч тверде переконання

У японському саду ще не завершено укладання каменів
Всупереч тверде переконання

Який колосальна праця затрачено при укладанні каменів, при підготовці посадкових місць, проведенні крапельного поливу!

Всупереч тверде переконання

Відео: Нарощування вій в студії Bunchuzhnaya FaceArt

Краса вічнозелених рододендронів здається нереальною
Всупереч тверде переконання

Вже висаджено ціла колекція рододендронів
Всупереч тверде переконання


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже