Прощальний танець осіннього балу хризантем нікітського ботанічного саду (крим

Осінь цього року видалася напруженою, і кожен раз, пробігаючи повз квітучого поля хризантем, я збиралася зупинитися і помилуватися красою квітів. Але так вийшло, що ця нагода трапилася мені тільки вчора - 18 листопада. І я з захватом і захопленням «занурилася» в цю ауру - ауру останнього танцю осіннього балу.

Останній танець осіннього балу хризантем 2014 року

Краса вже визнаної королеви балу цього року - сорти `Kiko` не залишила байдужими більшість відвідувачів виставки (в минулому році цей сорт на виставці не був представлений, а в 2012 році він отримав титул віце-королеви).

Королева балу 2014 року & amp; amp-ndash- сорт Kiko

Відео: Жителі та гості Криму в ці дні можуть побувати на традиційному `балу хрізантем`

На поле в цьому році були присутні всі королеви минулих років. Про них на сайті я розповідала в цьому матеріалі.

Королева балу 2007 року & amp; amp-ndash- сорт Anastasia

Відео: Бал хризантем - музика Олександра Горшкова

А ось нова Анастасія, якій не було на минулих виставках - сорт `Anastasia Star White`.

Сорт Anastasia Star White




Обрана королева цього року, без сумніву, свідчить про те, що багатьом відвідувачам виставки подобається незвичайна пауковідная форма суцвіття у хризантем. А ось ще один такий сорт - `Gold Strings`.

Хризантема з пауковідной формою суцвіття сорт Gold Strings

У цьому році на виставці було представлено 60 сортів-новінок- з них - 10 новинок крупноцветкових хризантем і 50 новинок мелкоцветкових хризантем.

Сорт-новинка Сада Lilly Pop

Відео: БАЛ ХРИЗАНТЕМ в Криму музика саксофон



В цьому році як і в минулі роки свої новинки демонстрували і селекціонери Нікітського ботанічного саду - Смикова Наталія Володимирівна (крупноцветковие хризантеми) і Андрюшенкова Зоя Павлівна (мелкоцветковиє хризантеми).

Новий сорт селекції Сада Королівський Шедевр

Новий сорт селекції Сада Зарічна

В останньому танці хризантем кружляли сорти найрізноманітніших забарвлень, і я милувалася ними, «завмерши» від щастя, знімаючи фотоапаратом цю квіткову красу.

Зелений сорт Shamrock

Рожевий сорт Holmdel Dark

Один з моїх улюблених жовтих сортів Nanking

Незрівнянний помаранчевий сорт Astro Bronze

Дивовижний білий сорт Zembla White

Мій іменний сорт `Людмила` відзначався в танці своєї розкішної красою.

Крупноквіткова хризантема сорт Людмила


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже