Хризантеми осіннього балу

Виставка хризантем Нікітського ботанічного саду стартувала вчора - 15 жовтня. До цього часу, як і очікували, розцвіло близько 50 сортів. У попередньому пості, присвяченому хризантемам Сада, ви вже побачили 22 сорти, що кружляють на осінньому балу, але з кожним днем розквітають все нові і нові сорти.

Привітно зустрічає відвідувачів виставки сорт `Hebe `, схожий на бузкову ромашку. Суцвіття бузкове, просте, ромашковідное, діаметром більше 5 см. Рослина висотою до 50 см. Сорт раннього терміну цвітіння (1-я декада жовтня). Цвітіння рясне і тривале - до 2-ї декади листопада. Гарний у контейнерної культури і бордюрах. Інтродукція (введення в культуру) НБС-ННЦ (Нікітський ботанічний сад - Національний науковий центр).

Hebe

Заворожує своєю красою сорт `Медея`. Суцвіття рожево-біле зі світло-коричневим центром, анемовідное, діаметром до 4 см. Рослина висотою до 50 см. Сорт середнього строку цвітіння (2-я декада жовтня). Цвітіння рясне і тривале - до 2-ї декади листопада. Гарний у контейнерної культури і зрізі. Сорт селекції НБС-ННЦ, виведений Г.Ф. Феофілова і Т.А. Шолохова.

Медея

Прекрасний сорт `Золота рибка`.

Золота рибка

Екзотичний сорт `Витязь`.

Відео: Осінній бал хризантем 2015..Autumn ball of chrysanthemums 2015.Live the shape of chrysanthemums

Витязь

Новинка виставки - вишуканий сорт `Перлинка Біла`.

Перлинка Біла

Гарний малиновий сорт `Мавліно`Інтродукції Сада. Гарний у бордюрах, квітниках, горшечной культурі.

Мавліно




Дуже зворушливий сорт Івана Олександровича Забєліна - селекціонера Сада, з якого починалася селекція цієї культури - `Місячна Серенада `. Суцвіття кремово-біле, напівмахрові, діаметром 6 см. Рослина висотою 40-60 см. Сорт середнього строку цвітіння (2-я декада жовтня) Цвітіння рясне і тривале - до 2-ї декади листопада. Гарний у осінніх міксбордерах.

Відео: VLOG The Chrysanthemum Ball, cartoon characters, Entertainment Comedy with flowers!

Місячна Серенада

Променистий сорт `Золотий Соняшник `, який дарує відвідувачам виставки святковий, радісний настрій. Суцвіття жовте, просте, діаметром до 5 см. Рослина висотою 40-60 см. Сорт середнього строку цвітіння (2-я декада жовтня). Цвітіння рясне і тривале - до 2-ї декади листопада. Гарний у осінніх міксбордерах, контейнерної культури, бордюрах.

Золотий Соняшник

Новинка виставки - сорт `бузкова Мелодія`, Виведений Зоєю Павлівною Андрюшенковой.

бузкова Мелодія



Ніжний сорт `чарівник`Української селекції. Суцвіття бузкове, махровий, діаметром до 7 см. Рослина висотою до 80 см. Сорт раннього терміну цвітіння (1-я декада жовтня). Гарний у зрізку, але в Криму він не стійкий до вигорання, більш вимогливий до вологи.

чарівник

Розкішний голчастий сорт `Seki`.

Seki

Новинка виставки цього року - сорт `Belgo`.

Відео: Осінній бал хризантем

Belgo

Новинка виставки цього року - сорт `Remos`.

Відео: 5 ювілейний Бал хризантем в Фельдман Екопарк г Харків. Feldman Ecopark - Bal Hrizantem 2

Remos

Починають свій танець і крупноцветковие хризантеми:
Сорт `Natasha`.

Natasha

Сорт `CreamiestYellow`.

& Amp; lsquo-Creamiest Yellow & rsquo;

Сорт`Creamiest White `.

& Amp; lsquo-Creamiest White & rsquo;


Сорт`Astro Bronze `.

& Amp; lsquo-Astro Bronze & rsquo;



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже