Бронзові хризантеми осіннього балу нікітського ботанічного саду

По-своєму таємничі бронзові, коричневі, світло-коричневі забарвлення хризантем.

Світло-бронзові хризантеми на передньому плані

Таких сортів на виставці небагато, тому я вирішила можливим привести в даному матеріалі ще й ті сорти, в назві яких є уточнення - Bronze.
Розкішний сорт `Rayonannte Bronze` з палево-бронзовим лучевідним, махровим суцвіттям, діаметром 15-17 см.

Rayonannte Bronze

Чарівний сорт `Anastasia Bronze` зі світло-бронзовим, лучевідним, махровим суцвіттям, діаметром 14-15 см.

Anastasia Bronze

Відео: 5 листопад 2015 року, Ялта - Бал хризантем | Нікітський Ботанічний Сад #booking # yalta-rr.com

Гарний сорт `Eleanor Bronze` зі світло-коричневим, анемовідним суцвіттям, діаметром 13,5 см.

Eleanor Bronze

Вишуканий сорт `Annesy Bronze` з жовто-лілово-бронзовим анемовідно-лучевідним суцвіттям, діаметром 13,5-14,5 см.




Annesy Bronze

Загадковий сорт `Казка` з мідно-палевим напівкулястими, напівмахрові суцвіттям з загнутими всередину дугастими ложноязичковие квітками. Сорт виведений І.А. Забєлін в 1978 р Саме така форма суцвіття, поряд з пауковідной, характерна старовинним китайським сортам.

казка

Старовинний китайський сорт `Темне Полум`я - М`яке Золото` введений в культуру Саду в 1956 р Йому характерно мідно-палево-червоне суцвіття полушаровидной форми, махровий і напівмахрові, діаметром 14-15 см.



Темне Полум`я - М`яке Золото

Вишуканий сорт зарубіжної селекції `Resow`.

Resow

Дуже яскравий сорт `Tom Pears` з коричнево-червоним суцвіттям.

Tom Pears

Відео: Бал хризантем. Нікітський ботанічний сад бал хризантем

Ефектний сорт `Dramatic` c палевим ромашковідним суцвіттям.

Dramatic

Прекрасний сорт `Рубін` з красивим мідно-червоним напівкулястими суцвіттям.

Рубін

Життєрадісний сорт `Гібіка` з мідно-помаранчевими суцвіттями.

Гібіка

Відео: Крим НІКІТСЬКИЙ БОТАНІЧНИЙ САД / БАЛ ХРИЗАНТЕМ / ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже