Все в житті - на краще!

Відео: Все в житті буває HD (1998) ІНДІЙСЬКЕ КІНО

Іноді у дачників, або сільських жителів, бувають моменти, коли роботи - сила-силенна!

Анемона сіє насіння

Відео: Пусть говорят - Підсумки сезону: все на краще. Випуск від 30.06.2016


І встаєш на світанку, і йдеш з городу із заходом, а роботи не зменшується. Трава - як зачарована, поки в одному краю ділянки її виполешь, в іншому вже знову наросла! Хто поливає овочі зі шланга - той мене зрозуміє, скільки часу і сил це забирає! До чого це я? Та до того, що, зосередивши всю увагу на городі, я про квіти, особливо вже відцвілі, трохи забула. І ось що з цього вийшло!




Зазвичай намагаюся вчасно зрізати квітконоси, щоб рослини даремно не витрачали сили на освіту насіння і заради доглянутого вигляду квітника. За винятком випадків, коли насіння мені потрібні. А в цей раз зраділа, що повсякденні турботи не дали мені вчасно зрізати квітконоси у анемони лісової! Я ніколи не бачила, як вона сіє своє насіння і була буквально зачарована цими прозорими хмарами. Я не стала їх зрізати, нехай сіються, адже це так красиво!

Відео: Приголомшлива мотивація - все можна змінити на краще !!!!

Самосів анемони лісової


Зараз свій ранкову каву на світанку я п`ю у галявинки лісової анемони, милуючись швидкоплинним чарівністю її довгих пухнастих мантій, які злітають і обпадають від найменшого подиху повітря. Час від часу насіннячко з парашутом відділяється від своїх побратимів і легкої пушинкою, що світиться в ранкових променях, відправляється шукати своє місце під сонцем ...


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже