Анемони - любов моя ...

На самому початку свого захоплення квітникарством, я побачила на зображенні розкішні яскраві квіти і пообіцяла собі виростити такі ж! Як ви думаєте, який вид анемони сподобався квітникарю-початківцю? Правильно, анемона корончатая (Anemone coronaria).

Анемона, що росте на сонці

Відео: Monamour: Любов моя

Перш, ніж купити бульби, прочитала про цей вид все, що тільки змогла знайти. Мене не зупинили страхітливі розповіді бувалих садівників про примхливість анемони корончатой. Мені не потрібні були насіння - довго чекати цвітіння! Влітку, в страшну спеку, я перекопувала грунт, додаючи туди пісок, доломітове борошно і просіяне золу - готувала місце для осінньої посадки. Купуючи бульби анемони, втратила над собою будь-який контроль, хотілося купити все, що є на полиці. Добре, що була не одна, вчасно зупинили) Висадила бульби восени, на початку жовтня. Ще ніколи зима не здавалася мені такою довгою! Як тільки настала весна, і паростки анемони з`явилися на світло, радості моїй не було меж - вийшло! А коли почалося цвітіння, я не могла вдосталь намилуватися на своїх улюблениць, такі вони гарні!




Анемони, що ростуть в півтіні

Відео: Сергій Любавін - Любов моя

Весна в той рік була рання, цвітіння почався 9 квітня і тривало майже до кінця травня! Потім листя зів`яли і засохли а восени цвітіння повторилося знову, правда, набагато скромніше і за кількістю квіток, і за термінами цвітіння. Хвороб і шкідників на анемона я жодного разу не помітила. На зиму я їх не викопувала, навіть не приховувала нічим. Милувалася своїми яскравими анемона 3 роки, а потім, в одну далеко не прекрасну весну вони просто не зійшли. Вимерзли, напевно, іншого пояснення я не знайшла.

Як тільки закінчимо перепланування двору, визначимо, де будуть нові клумби, я обов`язково знову посаджу Анемона корончатую. Але тепер я буду тепло-тепло вкривати її на зиму, щоб вона напевно перезимувала!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже