Польові маки - як красиво!

Чесне слово, я ніколи раніше не бачила такої краси, хоч і живу все життя в сільській місцевості!

польові маки

Відео: Красиві польові квіти, маки ромашки, лаванда. The most incredible beautiful wild flowers


Це ми виїхали з друзями в сусідній район на риболовлю, і по шляху побачили таке диво! Весь автопоїзд з 5 машин зупинився разом, як по команді, водії і пасажири висипали на дорогу, ахали і охали, милуючись дивом природи! День був похмурий, небо затягнуте хмарами, тому квіти виглядали простою яскравими червоними крапками на зелені. І раптом, в маленькому просвіті між хмар з`явилося сонце. Як же засяяли, загорілися жаром, заблищали в його променях червоні пелюстки маків !!!




Поля, засіяні маками

Відео: Акварель - малюємо квіти польові Маки (простий приклад для початківців)

Всі завмерли, вірите, навіть діти притихли, просто стояли і дивилися ... Правда, недовго) Потім вони захотіли зібрати букет з маків, але їм не дозволили. Ні у кого рука не піднялася порушити таку красу)

У мене, як завжди, був з собою фотоапарат, тому я знімала, не перестаючи. Такі прості квіти, а яке зачарування! У зарості квітів я не заходила, але навіть здалеку було видно, яка величезна кількість бутонів ще тільки готується розпуститися!

Відео: футажами Красиве поле з маками

Було б цікаво поглянути на галявинки квітучий маків з висоти, напевно, дуже красиво, адже їх там сотні тисяч!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже