Скромні мелкоцветковиє хризантеми

Цієї осені, завдяки старанням Людмили Улейской, ми вдосталь намилувалися цвітінням розкішних хризантем Нікітського ботанічного саду. Знаєте, навіть якось ніяково писати пост про своїх скромних кольорах. Але всі вони героїчно ростуть в палісаднику біля міської квартири і є його справжньою окрасою. На жаль, я не знаю назви сортів, всі ці посадки - результат обміну рослинами між мешканцями поблизу квітникарями-ентузіастами)

мелкоцветковиє хризантеми

Ось ці милі красуні спочатку білого кольору. Потім пелюстки поступово набувають рожевого відтінку. Чим старше квітка, тим темніше стає рожевого забарвлення.

мілкоцвітна хризантема

А ось ще один «квітка-хамелеон»: коли зацвітає - жовтого кольору, незабаром теж набуває рожевий «рум`янець».


мілкоцвітна хразантема




А у цього сорту недостатньо міцні квітконоси. Коли розпускається багато квітів, під їхньою вагою вони лягають на землю.

мілкоцвітна хразантема

Суцвіття цього сорту прості, але дуже гарного кольору.

мілкоцвітна хразантема

Появі цієї квітки на моїй клумбі я була дуже рада. Для нашої станиці хризантеми з таким яскравим червоним кольором - нечасте явище!

мілкоцвітна хразантема

Чисті білі шапочки хризантем дуже навіть непогано виглядають в групі)

мілкоцвітна хразантема

Особливо мені подобаються невисокі сорти: вони не полегают, виглядають компактно і до місця на невеликий за розміром клумбі.

мілкоцвітна хразантема

На цьому фото - одна з клумб районної поліції. Я часто тут ходжу і мені завжди було цікаво: скільки ж кольорів одночасно розпустилися на кущику (на передньому плані)?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже