Нове рослина в моєму саду: дицентра красива аврора

Відео: АМЕРИКА РАЙ на Землі МОЯ ЯСКРАВА ФЛОРІДА КВІТИ

Думаю, не буду оригінальною, коли скажу що мені це квітка подобається незвичайно! А всього, що подобається, не буває багато) Тому цієї весни було куплено 3 нових сорти діцентри, все з квітами різного кольору і форми.

Дицентра красива


Одна наказала довго жити, навіть не з`явившись із землі після посадки. Розумію, що сподіватися вже не на що, але вперто продовжую поливати місце, куди її висадила. Схоже, сподіваюся на диво) Друга теж не сказати, що добре прийнялася, але два листа є, третій втечу здався. А найміцнішою виявилася дицентра красива, сорт називається Аврора (Dicentra formosa Aurora).

Я, звичайно, рада і тому, що 2 вижили, але все одно думаю - чому одна загинула? Всі були висаджені в один день, в однакові умови. Знаючи, що дицентра не виносить застою води, я копала досить глибокі ямки, на дні робила дренаж з гальки. Для засипки використовувала грунтосуміш: чорнозем, пісок і готовий грунт для квітів (1: 1: 1). Весна в цьому році була багата дощами, так що пересихання повністю виключено. Навіть не знаю, що й думати.

Відео: Як Намалювати Поні Принцеса каденс Алікорн

Припускаю, що посадковий матеріал в торговому центрі зберігали неправильно, хто там стежить за температурою і вологістю повітря? Рослин багато і всім різні умови потрібні, а стоять всі в одному торговому залі. Хоча, своєї помилки теж не виключаю, може, не врахувала чогось важливого? Хто вирощує дицентру, підкажіть, в чому причина часткової невдачі?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже