"Кам`яний квітник для коханої лілії"

Всім привіт! =)

Ось і я приєдналася до Вашої чудової компанії любителів садівництва і городництва! Сподіваюся, Вам буде цікаво читати мій блог. Це як передмова. А тепер хочу розповісти Вам про царицю мого саду. Точніше сказати, маминого саду, до якого я теж прикладаю чимало зусиль. Ім`я у неї гарне і, разом з тим, дуже просте - лілія.
Моє знайомство з цим квітка почалося дуже просто. Колись під нашою черемхою були звалені камені, і одного разу мені прийшла геніальна думка: зробити з цих кам`яних брил, що залишилися від фундаменту, красивий квітник. Ідея швидко втілилася в життя. Потім в отриманий саморобний квітник ми наносили землі з перегноєм і посадили квіти. У центрі у нас була лілія. Звичайнісінька, єдина лілія в нашому саду на той момент. Ось що з цього вийшло:

лілія



Росте вона в півтіні, і, мабуть, їй це дуже подобається. Хоча ці квіти дуже люблять світло.
Потім в нашому саду стали з`являтися нові лілії, ще більш красиві. Якісь сорти нам подарували друзі, а якісь ми виписали поштою.
З тих пір лілія стала справжньою царицею нашого саду. Закохані в цей приголомшливий квітка, ми і в цьому році прикупили нові сорти.

лілія

Один з плюсів, особисто для мене, полягає в тому, що це посухостійка рослина, в чому я і переконалася на власному досвіді. Коли минулого літа їхала на відпочинок, ніхто не поливав мою клумбу, але квіти не зів`яли. Більш того, вони відчували себе відмінно.
Особливо подобається те, що квітка цей - багаторічна рослина. Один раз посадиш, і він буде радувати око не один рік. Загалом, друзі, саджайте лілії, милуйтеся ними і даруєте їх своїм коханим! Не дарма ж саме цю квітку в середніх віках був призначений символом французької монархії!
Буду рада коментарям! Спасибо =)


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже