Мускари сорти blue spike

Відео: фаленопсис SOFT CLOUD (НЕ ЕКВЕСТРІС) ??????

Я завжди називаю їх так - мускари, або мускарікі, ну не подобається мені назву гадюча цибуля або мишачий гіацинт! Як можна таку красу отакими назвами ображати) Всю весну вони радують нас своїми витонченими квітами і приємним ароматом.

Мускари Blue Spike

Відео: Dtps. # 39; OX Firebird # 39; PHALAENOPSIS ..9-22-2015





Пізніше всіх зацвітає BLUE SPIKE, приблизно в середині квітня. Якщо пощастить і погода буде прохолодна, то можна тижні 3 насолоджуватися чудовим видом махрових квіток. Ну, а якщо в цю пору у нас вже щосили господарює літо, максимум 2 тижні і все, квіти зів`яли і засохли.
У вас ще не ростуть мускари? Посадіть обов`язково, не пошкодуєте! Вони невибагливі, швидко розмножуються, легко піддаються вигонки. Втім, повторюватися не буду, у нас на сайті вже є відмінна стаття, в якій детально викладені правила посадки та догляду за мускари, дано опису найпопулярніших сортів і поради щодо підбору рослин-компаньйонів. Мені подобаються мініатюрні букетики, тому я пробувала ставити їх у вазу, скажу чесно - тиждень точно простоять! Мало того, кімната, в якій знаходиться букетик, наповнена трохи чутним ніжним ароматом)
Дуже хочеться придбати мускари рожевого кольору Pink Surprise, але є одне але. На сайтах різних продавців під одним і тим же назвою на фото квіти дуже сильно розрізняються за кольором: на одних вони насичено-рожеві, а на інших - швидше кремові, з рожевим відтінком.

У кого-небудь ростуть мускари сорти Pink Surprise? Поділіться враженнями про їх істинному кольорі!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже