15 Моїх найулюбленіших сортів мускари

Я дуже люблю весну і цвітіння весняних цибулинних. На одному з перших місць у мене стоять в цьому списку найрізноманітніші мускарікі. Багато хто думає, що мускари бувають тільки кобальтово-блакитними. Але це далеко не так. Вони можуть бути білими, блакитними, рожевими, фіолетовими і навіть рожевими. Можуть бути ароматними і практично без запаху, з них виходять гарні і милі букетики. При грамотному догляді ранньою весною з них виходить непогана вигонка.
Садити їх можна практично скрізь - на альпійських і кам`янистих гірках, на клумбах і підпірних стінках, в кашпо і патіо-контейнерах. Варіантів мільйон, а може бути і більше. Давайте поговоримо про різні сорти і варіантах їх дизайнерського застосування. Адже по суті своїй вони не тільки шалено красиві, але і досить невибагливі. Їх не чіпають миші та інші гризуни, що теж важливо, вони цілком собі морозо- і холодостійкі. Чим не ідеальний матеріал для різного роду озеленювачів і флористів?

Тож почнемо. І почнемо ми з самого поширеного і заслуженого сорти Armeniacum

Armeniacum + Tulip Orange Emperor

Він також добре виглядає в парі з низькорослими білими тюльпанами, наприклад сортом Calgary і з фрітіллярія імператорськими (Fritillaria Imperialis)

Armeniacum + Tulip Calgary_Tr_ + Fritillaria Imperialis_DSCN4235

Далі мені дуже подобається відомий сорт Azureum

сорт Azureum

Він гарний і сам по собі, і в кашпо, і в поєднанні з багатьма іншими мелколуковічнимі.

Azureum in pot_DSC_7074

Не менш цікавий двоколірний сорт Latifolium

Відео: # Гарбуз. Мускатні сорти гарбуза. Гарбуз урожай 2016

Latifolium

Цей сорт добре виглядає в поєднанні з жовтими, червоними або рожевими тюльпанами. Цей сорт часто називають ще Bicolor

Latifolium_ (Bicolor) _DSCN2190

Наступний дуже гарний сорт називається Ocean Magic. Дивіться, як він красиво виглядає в парі з жовтим махровим тюльпаном Yellow Spider

Відео: Десять найкращих сортів троянд

Ocean Magic + Tulip Yellow Spider_DSC_7447

Ми зовсім забули про білих мускари. Погодьтеся, що вони теж дуже красиво виглядають, в тому числі разом з гіацинтами
Сорт White Magic:




White Magik

Мускари White Magic, гіацинт Blue Jacket, тюльпан махровий ранній Yellow Baby:

Відео: Капрезе з соусом песто (Insalata Caprese)

White Magic + Blue Jacket + Yellow Baby (DE) _DSC_0186

Наступним у нас буде махровий сорт Blue Spike. Дуже красиво виглядає, як в групах, в поєднанні з іншими культурами, так і сам по собі.

Blue Spike_DSCN3767

Blue Spike_DSCN3767 2

Відео: Проходження Saints Row 2 [1 частина]

У нас ще не було жовтих мускари. Ось дуже гарний і дуже ароматний сорт. Його не дарма назвали Golden Fragrance - «Золотий аромат». 

Golden Fragrance



Причому такі ароматні мускари бувають самої різної довжини, що видно з наступної картинки, на якій зображені 3 абсолютно різних сорти

Жовті мускари

А ще такого роду і форми мускари бувають біло-фіолетовими і вполовину довше. Вони теж дуже ароматні! і мають характерні коричневі «п`ятачки»

біло-фіолетовими і вполовину довше

І поки у нас не було рожевих сортів. На сьогоднішній момент мені відомо 2 рожевих сорти.
Сорт Pink Sunrise:

Сорт Pink Sunrise

І сорт Gul Delight:

І сорт Gul Delight

Тепер ще кілька зовсім темних сортів. Наприклад, Key Biscayne:

Наприклад, Key Biscayne_DSC_5166

Або ось ще сорт без назви, у нього поки тільки номер No 118A_DSC_5178

No 118A_DSC_5178

Або ось навпаки, дуже красиві світлі або двоколірні тони:
Сорт Mount Hood:

Сорт Mount Hood_DSC_0068_7 dach

На жаль, назви сорту не знаю ... Це поки ще теж новинка:

На жаль, назви сорту не знаю ...

Або ось теж дуже красива і оригінальна забарвлення. Теж новинка:

А бувають ось такі зовсім мініатюрні мускарікі

теж новинка

Ну а ось те, що можна зробити з самих різних сортів мускаріков)))))))

різні сорти

Як бачите, різноманітність дуже велика, і вибирати теж є з чого)))))
Гарного вам дня!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже