Щоб кущ не зламався під укриттям

Відео: Як укрити виноград на зиму. Перший рік (1 рік)

Укриття троянд

Скоро, я сподіваюся, прийде час розкривати троянди. З трепетом чекаю цього моменту - як там вони? в тому, що морози пережили прекрасно я впевнена, а ось не зламав їх такий важкий сніжний покрив? Стільки снігу на моїй пам`яті садівника я і не пригадаю. Причому сніг часто спресовувався при потеплениях, потім замерзав і перетворився на суцільний крижаний наст. уявляю, який це вага, напевно десятки кілограмів на квадратний метр. Який втечу це витримає!
Звичайно, в ідеалі поставити над пригнути і пришпиленими до землі трояндами ще дуги, як для парничка. Ці дуги скріпити між собою у верхній точці рейкою або арматурою, щоб вони не накренилися і каркас мав додаткову жорсткість. Потім вкрити зверху спанбондом, можна в два шари. Якщо є бажання повозитися, то не завадить дати ще смугу плівки з самого верху намету-тунелю, щоб сніг скочувався і укриття що не промокає. 
Укривние матеріали зручно прикріплювати до дуг канцелярськими прищіпками (як для пачок паперу або грошей :)) Тоді троянди точно не поламаються.
Але є ще один хитрий прийом, який допоможе запобігти перелом великих гілок троянди або друго чагарнику, що вимагає укриття на зиму. Все дуже просто: пригинаючи кущ, потрібно підкласти у його заснування пластикову пляшку з-під води. Краще закручену. Величина пляшки залежить від розміру куща.
Пляшка підіпре підставу гілок і як би не тиснув сніг, вона не дасть тріснути побіжу біля основи.
Можливо, рада трохи невчасно - попереду весна. Але раптом забуду?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже