Зима - час питань, весна - пора відповідей

Відео: Відповіді на питання. пересадка фіалок

На початку грудня я радилася з друзями-садівниками, що робити з пророслими в грунті цибулинами лілій. Тоді ми прийшли до висновку, що морози їм не зашкодять, поки сніг лежить, а от у випадку відлиг потрібно б подбати про укриття.

Паростки лілій по весні

До Нового року відлиги у нас прийшли-таки, а в січні знову вдарили морози. За ними пішла несподівано рання весна - стійке потепління почалося з середини лютого. Весь цей час мої растюхі залишалися під снігом, який згодом перетворився в щільний наст (я ходила по ньому в зимовому одязі, що не провалюючись!). Що-небудь робити просто боялася: розбиваючи крижану кірку, легко пошкодити паростки, та й не факт, що моя турбота доведеться їм до смаку ... Загалом, залишила все на волю Долі ...




З-під снігу паростки лілій вийшли ось такими

Відео: Підсумки літо 2016. Відповіді на всі Ваші питання. перископ онлайн

І ось сніг у нас зійшов повністю ... Уявіть же собі мої емоції, коли посеред клумби я побачила свіженьку зелень! :)) Правда, під снігом листочки помітно посвітліли (зараз, на сонці вони поступово наливаються яскравою зеленню), але були живими! Сусід, який заглянув на дачу у вихідні, здивувався: «Це що у тебе там - салат?» :))

Загалом, в черговий раз мій досвід вирощування лілій переконує в стабільності азіатських гібридів до наших кліматичних умов (східні навіть під укриттям часто вимерзають, так що паростків свого улюбленого Старгейзер я вже і не чаю по весні дочекатися - з тієї клумби, де посаджені його цибулини , сніг за зиму двічі сходив повністю, а вкрити я через проливні дощі по осені нічого не встигла ...).

Відео: Ask Korshun # 1 / Ваші питання - мої відповіді;)

Коли розтанув сніг, виявила на замерзлій землі повітряні бульбочки лілії Ред Твін. Посадила - проросли! (Я розповідала про це ось тут) Тепер будемо чекати подальшого розвитку подій: чи не постраждає цвітіння від таких екстремальних випробувань? Як паростки переживуть нову хвилю холоду (яку синоптики обіцяють вже через день-два)? Сподіваюся на сприятливий розвиток ситуації і зобов`язуюсь розповісти про те, чим же закінчиться ця історія.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже