Питання читачів - відповідь фахівців

Кабачки в відкритому грунті: як правильно доглядати за німі.Ответ фахівця

Відео: Георгій Сидоров в Москві. Відповіді на питання читачів. Концертний зал «МИР», 1 лютого 2014 року




У кожного дачника є в запасі історія про те, як він виростив незвичайний кабачок, і фотографії з дачним красенем. А початківцям городникам радимо почитати поради від фахівця.

Чому жовтіють цибулю і часник?


Останні 3 роки мені ніяк не вдавалося виростити ріпчасту цибулю і часник. Лук виростає такий зелененький, гарненький, але через якийсь - то час починає жовтіти і пропадати. Я вже й золою присипала, і червоним меленим перцем обробляла - нічого не допомагало.

Відео: Торсунов О.Г. Хто такий Святий Дух? Відповіді на запитання. Фестиваль Доброта 03.10.2015

Так би і тривало, мабуть, до тих пір ...Як змусити плодоносити лимон?
Вітаю! Обожнюю лимони, вирощую, але, чомусь, вони у мене не плодоносять. Найстаршому вже 18 років, він виріс з кісточки, але він ні разу не цвів. Чула, що їх прищеплюють. Розкажіть, будь ласка, що можна зробити і як ...Листя герані стали жовтіти, з чим це пов`язано?
І ще одне питання про герань: листя стали жовтіти, що не відвалюються а просто стоять жовті. з чим це пов`язано і який полив любить герань?Як сформувати грошове деревце?
У мене є грошове дерево ... пропустив по не знанню момент формування крони ...Чому у драцени сохнуть і обпадають листя
Основна причина того, що у кімнатній драцени листя жовтіє і опадає криється в ...Чому драцена облямована не схожа на деревце?
Хочеться, щоб ствол у драцени витягнувся вгору, а не був схожий на купину ...Чому гинуть в грунті айстри?
Хотіла б порадитися з вами з приводу айстр. Дуже люблю ці квіти, але останнім часом вони у мене хворіють і гинуть вже в грунті. Знаю, що це вірусне захворювання. Як можна з ним впоратися, якщо врахувати, що постійно міняти місце під квіти немає можливості?Чим гарний метод, коли на грядках зелень росте крізь дерев`яні решітки?
Іноземною сайті натрапила на фотографії таких дивовижних грядок, коли зелень росте крізь дерев`яні решітки. Розкажіть, чим гарний такий метод і як краще все організувати? Чи є у нього мінуси? Чи будуть відмінності, в порівнянні з вирощуванням на звичайній грядці? ..Чому згнив часник?
Посадили в горщик на підвіконня часник (для зелені), а він трохи проріс і весь згнив. Чому? Що тепер робити?..Особливості вирощування лілійників
Сьогодні ми продовжуємо тему лілійників, які на ділянці Олександра займають значну територію. Але він щороку оновлює свою колекцію приблизно на двадцять сортів, пробуючи і «приручив» нові ...Чи підходять китайські огірки для консервування
Я вирощую огірки вже багато років. Їх різноманітність просто вражає уяву. Підкажіть, чи підходять китайські огірки для подальшого консервування? ..Як правильно вибрати садові чагарники?
Питання: чула, що садові чагарники потрібно вибирати акуратно, є справжні агресори. Нічого про це не знаю ...Чому на листках бузку з`явилися білі плями?
Питання: Що сталося з бузком? На здоровому, добре відгодовані кущі бузку ні з того ні з сього на одній гілці листя стали дрібними і хлоротичними. Чому це сталось?..присадибне господарство
Питання: що робити, якщо огірки в теплиці дають пустоцвіт, а не зав`язі?Коли знімати з дерева яблука літніх сортів?
Коли потрібно було знімати з дерева яблука літніх сортів? У мене таких два: «Папировка» і «Мантет». Часто я запізнюється зі збором, і яблука перестигають, перетворюються в несмачну вату ...

сторінка 1 2 3


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже