Метелики пурхають, метелики

Всім доброго час доби. Хочу представити Вам саму не вибагливі мою растюху. Це Кислиця.

Кислиця

Потрапила вона до мене маленьким задохліком, висаджених в пластиковий стаканчик, навіть згадувати страшно ... І ось, що я отримала у відповідь на увагу і турботу проявлену до неї)))

Особливого догляду Кислиця не вимагає. Виростає дуже пишна.

Відео: LPS: Коли на душі пурхають метелики ... [1s. 1ep.]

кислиця

Поставила її на телевізор в кухні. Сонечко у мене цілий день світить у вікна, тому жалюзі не піднімаю, просто повертаю їх так, щоб відбивали промені догори, тим самим і світла растюхам дістає і листя не обпікає.




Обприскую вранці і ввечері, в суботу обов`язковий душ. Пелюстки притримую, змиваючи з лійки пил, що накопичилася за тиждень.

Поливаю часто, орієнтиром для мене є те, що Кислиця починає опускати листочки.

Підгодовую раз на тиждень-влітку, і раз на місяць-взимку, добривами з серії Радуга і Ідеал.

Розмножую при пересадці, розподілом.

Цвіте вона у мене постійно, невеликими рожевими квіточками, більше одного дня їх не тримаю, висмикую від кореневища, тому що на другий день вони вже починають облітати.

Якщо цветюха всім задоволена, стеблинки у неї щодо прямі, листочки великі. А якщо немає, листя дрібнішають, стеблинки згинаються або в`януть.

Відео: LPS: Коли на душі пурхають метелики ... [OP1]

Дивно, що таке простеньке рослина, може бути таким захоплюючим. Днем його листя розкриті, а до заходу складаються-як парасольки, засинаючи на ніч. Кислиця знаходиться в постійному русі. Спостерігати за нею дуже цікаво.

Якось раз, зайшла до мене ввечері сусідка, побачила мою Кислицю і каже: Що це в тебе за поганки фіолетові? І навіщо тобі тільки, такі?

Я розсміялася і попросила її днем зайти.

Прийшла вона, і ахнула: Чудеса-то які!

Паганкі-ввечері, вранці-перетворилися в чарівних метеликів !!!

Тепер вона з нетерпінням чекає, коли я свою Красулю розсаджувати буду)))

Ось Вам і проста-НЕПРОСТАЯ Кислиця!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже