Кислиця - відмінний почвопокровнікі!

Відео: Кислиця / sorrel

Переглядаючи днями пост про конюшину, який можна використовувати, як почвопокровнікі, згадала про свій чарівному рослині, яке з успіхом виконує цю роль.

квітка кислиці
Це кислиця (Oxalis). Звичайно, її скромні квіточки не можна назвати вишуканими, але мені подобається їх миле зачарування. Цікава історія її появи у мене. Кислицю напередодні Нового Року привезли в подарунок друзі з Прибалтики. Вони сказали, що це «конюшина щастя», чим краще йому буде рости у мене, тим більше щастя він принесе нашій родині. Рослина було зовсім крихітним, в мініатюрному глиняному горщику. Навесні я висадила його на клумбу і оксаліс так швидко перетворився на невеликий щільний кущ, що я й помітити не встигла!

Відео: Види почвопокровніков декоративна суниця, моховинками і флокс шилоподібний #urozhainye_gryadki




Кислиця

Цвіте двічі за літо: в кінці весни і на початку осені. У нашому регіоні кислиця без втрат переносить зимівлю без укриття. Може вирощуватися, як кімнатна рослина, я на прохання старшої дочки восени викопала маленький кущик і висадила в горщик, вона всю зиму старанно за ним доглядала. Правда, навесні ми відправили його назад на волю, благо, пересадку він переносить безболісно. Зауважу, що рослина невибаглива. Зростає він у мене на сонці, поливаю регулярно (за відсутності дощів), руками виривають рідкісні бур`яни, ось і весь догляд. Не знаю, правда чи ні, що трилисник приносить щастя, але і їй у мене добре (розрослася чудово!), І у нас в родині все добре. Якщо вам не вистачає щастя, посадіть кислиці і воно обов`язково оселиться у вас!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже