Поради людмили білих

Відео: Поради Людмили Білих. Часть №2

Поради Людмили Білих
Людмила Білих - художник, ландшафтний дизайнер і власниця саду на північному заході Московської області. Ділянка в 18 соток розташований недалеко від МКАД в оточенні котеджних селищ. Вік саду - 18 років. Роботи почалися 13 років тому. Характер саду - скромний садову ділянку, на якому ландшафтний дизайнер відпочиває від роботи.

Відео: У пошуках Райського сада_2010. Коментар Людмили Білих

  • В основі саду повинні бути стійкі, а не рідкісні і теплолюбні рослини - вкривати на зиму пів-ділянки занадто клопітно. Хоча іноді, звичайно, важко встояти перед спокусою купити що-небудь неординарне. Дев`ять років тому я посадила в чагарниковий бордюр крихітну гілочку мірікарія лісохвостніковой. Продавці обіцяли мені квітучу ялинку з шістдесятьма пагонами і заздрість всіх сусідів. Важко сказати, який аргумент подіяв більше. Сьогодні повз розкинувся на два з гаком метра куща можна пройти байдуже.
  • У кадр завжди потрапляють найбільш декоративні ділянки, але ними сад не вичерпується. Не перевантажуйте пейзаж, нехай насичені кольором групи врівноважуються природними зеленими кущами. У нас є куточки, де при бажанні можна знайти кропиву для травневого борщу.

Відео: Людмила Білих

  • Архітектурні форми власного виготовлення зроблять сад затишніше. Лави, білі, в тон будинку, перголи під клематиси зроблені руками мого батька.




Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже