Поради наталія жукова

Поради Наталії ЖуковоїПоради Наталії Жукової
Поради Наталії Жукової
Поради Наталії Жукової
Наталія Жукова - власниця саду на південному заході Підмосков`я. Ділянка в 25 соток розташований на місці старого ялинового лісу. Вік саду - 45 років, але активно його стали освоювати в останні п`ять років. Про це сад можна сказати, що його куточки зіткані з бажань, сімейних традицій і звичок його господарів і їхніх друзів.

Відео: колажна декупаж і ембосінг неповторною шкатулки відео майстер клас Наталії Жукової




Садові знахідки Наталії Жукової можуть виявитися корисними і іншим садівникам:

Відео: Енкаустика + мікс медіа: онлайн вебінар і майстер-клас Наталії Жукової. Декор з восковим медіумом

  • Арка, як і доріжка, повинна кудись запрошувати. А у мене вона стояла біля паркану. Я знайшла вихід, розбивши її на дві нерівні частини. Для більшої стійкості зміцнила її пластмасовою рабицей з дуже дрібними осередками. І вона стала не тільки опорою для троянд, а й прикрасою саду.
  • Маленьку альтанку ми спорудили з старого парника, я назвала її тет-а-тет. У ній&hellip- автомобільні крісла від старих Жигулів в симпатичних чохлах.
  • Невисоку підпірну стінку можна зробити зі звичайних ялинових пеньків, просочених відпрацьованим машинним маслом.
  • Щоб міскантус швидше прокидалися, ранньою весною, за останнім снігу я підсипаю під них сечовину. Цей прийом я використовую і з іншими рослинами.
  • У мене немає проблем з прополкою. Всі посадочні площі я накриваю щільним чорним лутрасилом - його проб`є лише рідкісний бур`ян. Роблю прорізи, в них саджу рослини і засинаю щебенем або піском, а іноді просто землею або торфом. Відсипання НЕ прориває лутрасил, можна спокійно по ній ходити і без піщаної подушки. Буває, проростає самосів, але виполоти його дуже легко.

Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!