Квіти і камені

Я охоче використовую в своєму саду каміння. Мені подобається поєднувати їх з різноманітними рослинами, підбирати і комбінувати. Як такого рокария (кам`янистого садка, або гірки) у мене поки немає, але в різних куточках саду є невеликі композиції. І іноді ефект від поєднання каменю і рослини буває абсолютно несподіваним. Ось, наприклад, ломикамінь тіньова.

камнеломка тіньова

Вона сама по собі дуже красива - і строкатим листям, і ніжними квіточками на високих квітконосах. Ну а контраст грубої фактури каменю з тонкими гілочками і маленькими квітами виявився і зовсім приголомшливим.

Квітки ломикаменю на тлі каменю

Відео: Олександр Дюмін - Квіти з каменю

Дуже гармонійним виявилося поєднання гранітного валуна з різьбленим листям астильби.

Астильба і граніт

Відео: КІМНАТНІ КВІТИ: ЖИВІ КАМНИ. Lithops flower




Більш холодна і сувора, але не менш елегантна композиція вийшла з великого сірого валуна і папороті.

Папороть у каменів

Чарівно виглядає серед каменів квітучий кущ ушков примули. І навіть коли вона відцвіте, її незвичайна щільна листя з легким сивим нальотом буде гармонійно поєднуватися з цим оточенням.

ушковая примула

Пухнаста зелень молочаю кипарисового виграє від поєднання з камінням. Це поєднання, до того ж, практично: камені заважають молочаю агресивно розростатися, захоплюючи квітник.

молочай кипарисовий

Ранньою весною і пізньою осінню, коли рослин ще зовсім мало, або вони вже зів`яли, камені солістами в садових композиціях.

Камені біля ставка

Відео: Квітка і камінь

А на каменях під чагарниками і високими квітами в сонячний день можна побачити химерні і незвичайні тіні.

Тіні на каменях

Відео: ОЛЕКСАНДР ДЮМИН - КВІТИ З КАМЕНЮ

Я розумію японців, що милуються камінням ... Дійсно, навіть в звичайних на вигляд валунах ховається неймовірна краса. Я вас переконала? ))


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже