Роза-королева квітів!

Відео: КОРОЛЕВА КВІТІВ ... КВІТКА ЛЮБОВІ.

 Пахуча, розкішна, незвичайна, прекрасна, красива, з чудовим ароматом чудових духів, троянда визнана всенародної улюбленицею.
І, звичайно ж, і мене вона підкорила своєю красою!

Кімнатна троянда - надзвичайно тендітна квітка. Він асоціюється у мене з жіночою красою і ніжністю.
Потрібно докласти багато зусиль, щоб виростити таке чарівне рослина!

троянда


Я відносно недавно займаюся вирощуванням троянд. 
Перший, мій невдалий досвід, був пов`язаний з купленої трояндою в магазині, вона буквально на очах стала гинути, спочатку скидала листя, потім бутони з квітами, а далі і зовсім пропала! Поле цього я вирішила спробувати ще раз, але тільки вже взяла держак троянди у моєї сусідки по будинку, і диво, він прижився у мене і виріс в прекрасний кущ!




Тепер у мене три трояндочки - дві червоні і одна біла!

Це перша червона трояндочка, яку я взяла держаком у сусідки.
Роза

 Цю трояндочку, влітку, я висаджувала на дачі в грунт. Вона, там так зміцніла і підросла, а квіти взагалі диво якесь.
Роза

Це друга моя червона трояндочка. 
Роза

І нарешті біла моя красуня.
Роза

Хочу, поділиться з вами своїм досвідом по вирощуванню цієї королеви. 
По - перше, не купуйте цю квітку в магазинах (моя вам порада), він у вас через кілька днів зів`яне. Рослини в магазинах напхані різноманітними хімікатами і живуть не довго, краще візьміть саджанці у знайомих або друзів. Висаджуйте в землю обережно, у великий горщик, щоб квітка могла відпускати корінці, і обов`язково зверху прикрийте скляною банкою або целофановим пакетом, для створення сприятливого мікроклімату для проростання черешків. 
Поливайте два рази в тиждень, троянда дуже любить воду. 
Удобрюйте землю гумусом, краще кінським (якщо є). 
Горщик з рослиною краще поставити на сонячне вікно.
Іноді протирайте листочки змоченими у воді ватними тампонами, щоб листя краще дихали. 

Відео: Роза -королева цветов.Ісцеленіе серця

Взагалі то рослина було б безпроблемне, якби не павутинний кліщ, який вважає своїм обов`язком оселитися на моїх трояндах. Методи боротьби з павутинним кліщем - обприскувати рослини розчином АКТЕЛІК або Фітоверма (розводити за інструкцією). Я розводжу одну ампулу на 500 мл води.

Сподіваюся, що у вас все вийде!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже