Мої улюблені домашні троянди!

Відео: Прикраси з овочів. Роза з огірка. Прикраси з огірка. Carving Cucumber

Моя кімната вже давно схожа на квітник, і мені це дуже подобається! Не вистачало тільки цієї красуні-маленькою копії визнаної королеви квітів. На 8-е березня мій молодий чоловік подарував мені домашню троянду! Звичайно ж хотілося, щоб квітка прижився і довше радував око. Я чула, що він дуже примхливий, доглядати за ним складно, тому переживала ... А як би образився Міша, якби трояндочка не вижила! Я почала активно шукати в інтернеті інформацію по догляду за цією рослиною, питати знайомих. І дотримувалася свого власного правила: квіти треба любити! Я завжди ласкаво розмовляю з ними при поливі, кажу, які вони гарні, як прикрашають мою кімнату. І я вірю, що це працює. Це мій універсальна порада, який стосується абсолютно всіх рослин. А тепер я хочу поділитися порадами, які стосуються виключно догляду за домашніми трояндами.
1. Троянди не переносять протягів! Знайдіть для своєї красуні гарне місце в будинку.
2. Обрізуйте троянди двічі на рік: у березні та під час цвітіння.
3. Восени і взимку поливайте квітка рідше. Влітку земля завжди повинна бути вологою, можна також обприскувати квітка водою кімнатної температури з пульверизатора.
4. Підгодовуйте свою трояндочку, зараз в магазинах дуже багато хороших добрив. Використовуйте обприскування або метод кореневого підживлення.
5. У горщику завжди повинен бути шар дренажу (не менше 1 см). При пересадці рослини не вибирайте занадто великий горщик, від цього троянда буде гірше цвісти.
Сподіваюся, мої поради стануть в нагоді! Всім удачі і побільше гарних квітів навколо!

Відео: САД квітучих червоних троянд. МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ САД / Red roses






Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже