Гусмания, підкорила своєю красою

Відео: Королева краси. Серія 1 (2015)

Гусмания, підкорила своєю красоюРослини з сімейства Бромелієві мені подобалися завжди. І, незважаючи на те, що хотілося поповнити свою колекцію, ставилася до них з побоюванням. Бентежило і те, що після цвітіння вони гинуть.

Перший відросток гусманії отримала поштою. Це була дитинко приблизно 10 см в довжину і зовсім без корінців. На той час досвід спілкування з різними рослинами у мене був чималий, але укоренити розетку мені не вдалося, як не старалася. Пізніше такий облом трапився і з ехмея. Навчена гірким досвідом, довго не поверталася до цих рослин. А буквально два роки тому була приємно здивована, побачивши в садовому центрі невимовної краси рослина.

З самого серця маси листя, які становлять велику розетку, на подовженому квітконосі гордо височів яскраво-червона квітка, з не менш яскравими жовтими цятками. Це була гусманія.

Тепер вже точно знаю, що гусманія невибаглива, і хочу порадити її навіть початківцям квітникарям. Зазвичай намагаюся відразу ж пересаджувати придбані рослини, максимально очищаючи їх коріння від транспортувального грунту. Але при покупці продавець-консультант сказав, що даний екземпляр можна і не пересаджувати, оскільки грунт цілком підходить для нього.

Відео: Вона чудова! Індійська красуня підкорила мільйони чоловіків своєю красою




Я лише перевалила рослина в трохи більший (на 2-3 см) горщик і досипала готової грунту для бромелієвих.

Місце вибрала досить світле, але без прямого сонця. Пізніше переставила гусманію в більш притінених куточок, але великої різниці у розвитку не помітила.

Відео: Казахстанська волейболістка підкорила своєю красою китайців

Влітку завжди наливаю в розетку трохи води. Поливаю в міру висихання верхнього шару грунту. Листя не обприскую. Крім того, вважаю за краще взагалі не чіпати їх руками, інакше на поверхні листових пластин залишаються некрасиві плями.

Квітка на рослині тримається близько півроку. Уже в середині терміну цвітіння починають з`являтися дітки. Зазвичай їх буває 3, рідше - 4. Але час їх вкорінення, на мій погляд, тягнеться нескінченно довго, буває до 6-8-ми місяців.

Відео: Дружина футболіста Жиркова підкорила своєю "ерудицією"

Тому запасаюся терпінням, щоб в майбутньому обійтися без втрат. У мене був випадок, коли відділила від материнської рослини дитинку, а стару розетку не викинуть, продовжуючи і раніше за нею доглядати. І незабаром вона дала ще двоє синів.

Зараз у мене вже шість видів гусманія: помаранчева, малинова, яскраво-червона, бордова, червона з жовтим крапом і дуже маленька жовта сорти Мінор рондо.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже