Мої канни нарешті вилізли з підпілля

Відео: Як прати ганчір`яний килимок для миші

Добрий вечір!
Думала-думала, про що краще написати ... І попалися мені на очі відра з каннами, які мама витягла з підпілля. Так що поговоримо сьогодні про них)).
Всі знають, що це багаторічна рослина. Ось тільки в нашій центральній смузі їм холодно. Тому в зиму доводиться викопувати і прибирати в прохолодне місце, в ідеалі - в підпілля, де вони благополучно сплять до самої весни. Навесні ми їх знову витягуємо, поливаємо і ... чекаємо))).
Чекаємо, коли прокинуться.
Чесне слово, я б садила канну просто заради листя))). Вони у неї такі великі, красиві ...
На зиму можна залишати просто тому що вимерзнуть. Хтозна, може виведуть коли-небудь сорту і для нашої смуги. А може, вже вивели ... Тоді не доведеться пересаджувати туди-сюди.
Отже, ось так канна виглядає зараз)))

канна

Видовище не особливо привабливе, погодьтеся)). Тепер ці 4 відра стоятимуть будинку, поки зовсім не потеплішає)). Що поробиш, краса вимагає жертв).
До речі, не забудьте їх полити, коли витягнете.
Зараз буде щось на зразок «було-стало»)).
Отже, Ви бачили, що було. Але пройде всього 3 місяці і ... вуаля!




канна

Відео: INNA показала груди під час концерту

Гарно? Не те слово. Мені чомусь здається, що ось цей і є той аленький квіточку з казки, який батько-купець привіз своєї молодшої дочки)).
Дуже гарна квітка. Він мені чимось ірис нагадує. Багато всяких забарвлень існує, але у нас нас поки що тільки такий.

А у Вашому саду ростуть канни? =)

Відео: NFS Carbon l До Перемозі l # 3



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже