Канни, чи можна вирощувати канну без періоду спокою

Відео: Зберігання бульб кали взимку. Store the tubers in the winter calla

Канни, чи можна вирощувати канну без періоду спокоюЧитачі запитують, чи можна вирощувати канну без періоду спокою: влітку - як садова рослина, взимку - як кімнатна? Як це відіб`ється на його цвітінні наступного літа? Теоретично - можна, адже в природних умовах канна зростає цілий рік. На практиці ж це підтвердила наша читачка і активна відвідувачка форуму myfl.ru в Інтернеті.

До недавнього часу канни, які зараз живуть у мене, належали моїй мамі. Вона була впевнена, що в саду вони не зимують. Висаджувала мама канни у відкритий грунт на початку червня, коли мине загроза останніх заморозків. Якщо кореневище було великим - ділила рослина безпосередньо перед висадкою.




Поливала, для підгодівлі чергувала Веселку (з макроелементами) і Біомастер (з мікроелементами). Приблизно в середині вересня в сонячну погоду викопувала. Пожовкле листя і квітконоси, на яких квітки вже відцвіли, обрізала якнайнижче. У вазон насипала дренаж, трохи піску, садову землю. Зберігала в світлому приміщенні, де всю зиму підтримувалася температура близько +20.

Практично все те ж саме тепер роблю з каннами я.

Важливо пам`ятати, зберігаючи канни взимку:

  • при пересадці восени в вазони рослини не слід ділити;
  • вазон повинен бути тісним: тільки, щоб кореневище вмістилося;
  • полив - дуже помірний, іноді навіть корисно про рослину забути;
  • 1 раз на місяць підгодовувати дуже слабким (приблизно в половину від рекомендованої дози) розчином добрива з макроелементами;
  • непогано - хоча б зрідка обприскувати.

Помітила, що якщо починати на зимівлі канни поливати рясно - тут же наросте молодняк, а старі паростки - жовтіють, стають млявими.

Цвіли взимку не всі мої канни, але цвітіння було рясним і дуже тривалим.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже