"А я в віконце лілії"

Ось вони, наші лілії:

лілії

Пам`ятається, як-то я вже розповідала про свої лілії і клумбу, яку я для них зробила ... На цій фотці представлені лілії, які ростуть у нас в палісаднику. Це інший сорт. Колір у них більш яскравий і насичений, чимось скидається на колір червоної цегли.

лілія

Я якось читала про лілеї журнал і знаєте, дізналася дуже цікаві речі. Виявляється, як надлишковий полив, так і добриво гноєм, сприяють захворюванню цибулин лілії, їх загнивання і, відповідно, погібанію. Мало поливати теж погано. Загалом, без зайвого фанатизму, як і з більшістю «благородних» квіток. Чим же удобрювати лілії, якщо не гноєм? Або спеціальним стерильним компостом, або просто перегній листям ...

Ще важливо, щоб грунт не перегрівалася. У нас ці лілії ростуть перед будинком, в тіні. Більшу частину дня. Тому відчувають себе комфортно ... Ну, а якщо вже так вийшло, що лілії ростуть на сонці, можна зробити наступне. Просто взяти якийсь світлий матеріал, типу тирси або сухої соломи. І буде для ваших лілій «мереживне» сонечко =)).

А ось такі лілії я хочу:

лілії

У нас є рожеві, але без такої серединки. Цікаво виглядають, так?)

До речі, з підгодівлею теж потрібно не перестаратися. Вони і цього не люблять)). Прівереди, які ...

А які лілії зараз цвітуть в вашому саду? =)



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже