Зацвів нарцис rip van winkle

Відео: Rip Van Winkle - Contos de Fadas (Dublado e Completo)

Нарешті почали цвітіння нові сорти нарцисів, одним з перших опинився махровий сорт Rip van Winkle.

Нарцис Ріп ван Вінкль

Відео: Witch - Rip Van Winkle


Дивно, але все цибулини відповідають вказаним сорту, і виглядають квіти точно так, як на упаковці. Правда, що виросли у мене виявилися на 3-4 см вище, ніж було обіцяно виробником (20 см). Незважаючи на те, що головки квітів досить важкі, квітконоси стійко витримують їх вага. На фото деякі схилилися, але це через дощ, якщо струсити краплі з пелюсток, випрямляються практично відразу. Мені сорт сподобався, хочу посадити такі на альпійській гірці. А ще, Rip van Winkle володіє чудовими характеристиками: невимогливий до грунту, цибулини відмінно зимують у відкритому грунті навіть в середній смузі Росії, хворобами і шкідниками практично не пошкоджується.

Цікаво, що сорт названий на честь героя новели Вашингтона Ірвінга - Ріп ван Вінкля. Герой новели втік від проблем незвичайним способом: впав у глибокий сон, що тривав 20 років. Коли він прокинувся, його проблеми природним чином вирішилися, але сам він постарів, всі знайомі померли. Ріп ван Вінкль став символом людини з минулого, даремно витративши своє життя. Такі ось символи з минулого цвітуть на моїй клумбі)


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже