Нарцис replete зацвів, але не обрадував

Це черговий махровий красень з осінньої закупівлі цибулин в садовому центрі. Головним своїм придбанням я вважала нарциси, коронки яких рожевого кольору, в станиці у нас таких ні в кого не бачила, а картинка і є картинка.

Нарцис Replete

Не було в мене таких раніше, а дуже хотілося, вважала, що мені пощастило, раз випадково вдалося купити такий незвичайний сорт. З яким нетерпінням я чекала, коли розпуститься перша квітка! Хіба що феном бутони НЕ гріла, щоб розкрилися скоріше) А коли розкрилися, розчаруванню не було кінця ... Жодного натяку на рожевий колір. Та ви й самі бачите, колір мого нарциса на фото точь-в-точь такий, як в дійсності. Ну, і де тут рожевий ?! Квітка, звичайно, все одно красивий, але в душі залишилася гіркота розчарування - чи не цього я чекала з таким нетерпінням!
Тепер подивіться, в якому кольорі вони були показані на упаковці з цибулинами!

упаковка нарцисів

Я не збіднію від того, що витратила гроші на ці цибулини, але скажу чесно: якби я знала, що рожевого відтінку в квітці не побачу, не стала б їх брати, неможливо зібрати всі привабливі квіти в своєму саду.

Тепер в роздумах: це мені під виглядом Replete продали інший сорт нарциса, або я до сих пір не знала, як насправді виглядає рожевий колір?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже