Розцвіли мої нарциси, заходите подивитися!

Відео: Квіти мого саду. Слайд шоу

Моя історія захоплення цими квітами, як і у багатьох, починалася з одного-єдиного кущика найпростіших нарцисів, які подарувала мені сусідка.

Нарциси, як і всі весняні квіти, завжди подобалися мені, але особливої уваги не залучали. Напевно, тому, що не були вирощені власними руками. А ось коли зацвіли у мене під вікном, я не втомлювалася милуватися ними! І почалося «захворювання» ... Вибираючи новий сорт, величезним зусиллям волі стримую себе від бажання купити все, до єдиного.

Думаю, мої почуття вам зрозумілі, не однієї мені доводиться тримати себе в руках при покупці нових рослин. Поки що обмежилася ось цими красенями, не знаю, що буде далі ... Уже зараз налічується понад 12 тисяч сортів, і щороку з`являються все нові. Яке випробування на міцність для любителів нарцисів!

Трубчастий Маунт Худ

Квітка просто величезний! Коли тільки розпустилася, був 11 см., А до кінця цвітіння (бачите, вже кінчики пелюсток підсихають), виріс до 15см! Висота близько 30 см., Цветонос міцний, не падає під вагою квітки.

Відео: Михайло Шуфутинський - НАЙКРАЩІ ПІСНІ / Michael Shufutinski BEST SONGS

Таццетовідний мінно

А цей - навпаки, з крихітними суцвіттями. Кущик невисокий 20-25 см., Не вище. розростається дуже швидко і утворює мальовничу групку.

Махровий Дік Вілд




Великий, до 12 см. В діаметрі. Якщо будете висаджувати це сорт, відразу запасіться опорами для квітів. Я, коли купувала, прочитала на упаковці, що потрібно кустодержатель, бо кущ «розвалюється». Не зовсім точно. Не витримує тяжкості квітки цветонос і ламається. Так що цей красень вимагає окремої опори під кожну квітку.

Відео: розцвіла амариліс В ДОМАШНІХ УМОВАХ

махровий Обдам

Цей міцно стоїть на ногах, опора йому не потрібна!

Відео: Віка Циганова, фільм: "Приходьте в Мій Дім". 2011



махровий Таїті

махровий Юник

Петіт Фоур

Рекурвус

Спліт-корона Артікол

Спліт-корона Касата

трубчастий Ара

Сподіваюся, прогулянка по саду і мої нарциси вам сподобалися.



Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже