Подарунок-потеряшка

Відео: Барбоскіни - Барбоскіни - 158 серія. Здрастуй, Дідусь Мороз. Мультики про Новий рік

Навесні подруга подарувала мені примулу, а сорт не назвала, сказала - розквітне, ти здивуєшся! Я її висадила під форзицию, поруч з молоденькими хостами. 

Primula hybrida Francesca

Там сонячно годин до 10 ранку, потім півтінь, бур`янів практично немає. Перший час мене сильно цікавило питання, якого ж вона кольору? Потім, за щоденними клопотами, я про неї забула. Поливаю я їх зі шланга з розсіювачем через крону форзиції, щоб грунт над розмити. Періодично гляну - немає бур`янів, і далі, роботи завжди хоч відбавляй.




Думаю, у примули був шанс отцвесті непоміченою. Якби поруч не ріс рододендрон. У нього зблідли листя і я вирішила підгодувати його мідним купоросом. І випадково побачила її, мою зеленоцветковой красуню! Здивувалася - це не те слово, в основному тому, що вона цвіте явно не перший день, а я навіть не помітила! Сподобалася мені ця крихітка, незвичайний колір для пелюсток і досить яскравий. Тепер хочу цілу галявину таких висадити.

Відео: Барбоскіни - 161 серія. Потеряшка. Нові серії 2016 року Назва: Барбоскіни Випуск 2 - Кращий подарунок (мультфільм) Нові серії! Барбоскіни випуск 9

А ще задумка на задньому плані теж поселити щось зеленоцветковой, але вище. Важливо, щоб одні цвіли одночасно - Франческа цвіте в наших краях травень-червень. Подобається ехінацея Грін Джевел (Echinacea purpurea `Green Jewel`), але хвилює питання кольору. Фото в інтернеті таких різних зелених відтінків, що явно видно - фотошоп.

У кого є особисті фото будь-яких зеленоцветковой садових рослин? Не обов`язково ехінацеї, може, краще варіант знайдеться! Або хоч радою допоможіть підібрати сусіда примулі, а то так сумно виглядає вона на самоті ...


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже