Моє шкідливий дерево, але шалено улюблене !!

Відео: Барбоскіни - Барбоскіни - 155 серія. Барбоскіних: Перезавантаження. Мультфільми для дітей

Думаю, у кожного в будинку є це ЧУДО-дерево "Грошове дерево (толстянка)»!
Грошове дерево, згідно Фен-шуй, приносить своєму власнику постійний приплив грошей, багатство, фінансову незалежність і удачу в справах. 

Грошове дерево

Дерево дуже шкідливий, але шалено красиве і самовпевнене! Підхід до цього дерева потрібен особливий, також, як і турбота про нього! Розповім вам як виростити з крихітного паростка чудо-дерево, яке приносить щастя у ваш дім!
Можливо, це марновірство про гроші і щастя, але коли віриш, то все збувається! 




Своєму дереву я дала ім`я «Врединка», дерево дуже не любить коли його переставляють, воно любить одне своє місце з дитинства) Тоді воно швидше росте, а якщо його переставити, то толстянка буде довго сидіти на місці! Толстянку краще не купувати, а відірвати відросток вже у великого дерева, тим самим відросток вже нагодований енергією удачі і грошей від дорослого дерева. Посадила я відразу у великий горщик, посадила відросток, не чекаючи коренів, відірвала і відразу посадила, сидів мій відросток досить довго ... не ріс, але і не згнивав. Через два місяці я помітила, що моя «Врединка» стала довшою і соковитіше - і за рік вона зросла до таких ось розмірів.! Толстянка не любить, коли її часто поливають, я поливаю раз на місяць, якщо ви будете часто поливати, то листя не будуть такими щільними і жорсткими, а будуть м`якими і млявими. Землю я купувала універсальну. 
Своє дерево я прикрасила грошиками і в землю закопала багато монеток, тільки варто було засипати монетки як «Врединка» пустила збоку паросток))
У горщик я посадила жабу - це подружка мого дерева! З толстянка треба розмовляти кожен день, щоб вона приносила вам достаток, щоранку у нас починається з спілкування))) 
Так що запам`ятайте, що б виростити здорове і продуктивне дерево, треба:
- Виростити його з відростка
- Поливати раз на місяць
- Спілкуватися з деревом
- Дарувати йому подарунки
Удачі вам у вихованні такого диво-дерева! А ось фото: 

дерево

дерево

Відео: Барбоскіни - 101 серія. Улюблений брат (нові серії)

монети


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже