Ось і лілії зацвіли!

Чергова приємна несподіванка: незвично рано зацвіли лілії. Посилку з цибулинами я отримала, коли за вікном ще сніг лежав. І весь посадковий матеріал був уже з помітними паростками, тому тримати його в холодильнику мені здалося не найкращою ідеєю. Висадила в контейнери з квітковим грунтом ...

Лілія азіатська Строберри Ванилла (Lilium asiatic double Strawberry Vanilla)

На той час, коли на вулиці потеплішало досить для переселення в сад, майже всі лілії стояли з бутонами. У двох рослин вони, на жаль, відвалилися все до єдиного (до сих пір не можу зрозуміти, що ж це було все-таки: шкідники або просто сил не вистачило - ніяких інших пошкоджень або помітних дефектів на листках і стеблах немає). Ну а решта благополучно продовжували готуватися до цвітіння.
І ось днями першими розпустилися махрові квітки азіатської лілії Строберри Ванилла (Lilium asiatic double Strawberry Vanilla).

Квіти лілії азіатської Строберри Ванилла (Lilium asiatic double Strawberry Vanilla)




На одному стеблі - десять бутонів, що розкриваються один за одним! Шикарний букет)) І це при тому, що сама рослина невелика - сантиметрів 50 у висоту, не більше.
Сорт належить до числа ранніх (цвітіння в червні), але я ніяк не очікувала, що перші лілії цього літа у мене розпустяться раніше півоній! А слідом вже розкриває бутони інша азіатка - Ред Твін (Lilium asiatic Red Twin)

Відео: Лілія зацвіла на 8 березня

Лілія азіатська Ред Твін (Lilium asiatic Red Twin)

На жаль, її красивий, соковитий колір досить складно передати на знімку. Як не стрибала я навколо неї з фотоапаратом, намагаючись підібрати найбільш вдале висвітлення, все одно результат не в змозі точно відтворити всі нюанси і відтінки.

Відео: Ось які бувають клієнти, небезпека заниження цін і знижок

Квітка лілії азіатської Ред Твін (Lilium asiatic Red Twin)

Що цікаво: цей гібрид теж відноситься до числа махрових, але якщо у Строберри Ванилла махровість видно з першого погляду, то Ред Твін (у всякому разі, перший розквітла квітка) ця ознака особливо не проявляє. Правда, в описі я прочитала, що тут додатковий ряд пелюсток - ні що інше як видозмінені тичинки! Ось це-то якраз помітно. Чудо селекції))
Ця лілія і зростом вище (сантиметрів 80, напевно), і квіти у неї побільше. Але мені вони обидві подобаються, і я з нетерпінням чекаю, коли ж почнуть розпускатися інші ...


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже