Примула на порозі листопада

Відео: Україна на порозі дострокових виборів розклади

Первоцвіти, прикраса весняних садів - саме так я завжди сприймала примули. Уявіть же я здивувався, коли сьогодні на одному з рослин я несподівано виявила квітка! І бутони! Квітуча примула в останніх числах жовтня? .. Зима скасовується? :))

примула цвіте

Звернула увагу: листочки у всіх примул виглядають зовсім по-весняному - соковиті, свіжі і сильні. У зростання пішли пересаджені недавно молоді рослинки ...

Відео: Єкатеринбург на порозі епідемії ВІЛ

Правда, у мене і на бузку вже зелені бруньки набубнявіли, і цибулю-батун нову порцію свіжої зелені готує)) Я вже не кажу про звичайну траву: у сусіда на скошеному газоні вона зеленіє і дружно підростає. Торік листопада теж відлигою порадував - рослини прокидатися почали. Але до квітів тоді справа не дійшла))

Ось і не знаю: чи то радіти - то чи засмучуватися ... Люблю я примули, завжди рада їх квітам, тим більше, цих красунь я винянчіваю з насіння. Але тим сильніше занепокоєння: чи не послабить рослини таке пізнє цвітіння? Як вони після цього перенесуть зиму? .. Що скажете, друзі? А в ваших квітниках з`явилися якісь осінні сюрпризи? :))


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже