Осіннє свято очитков

Про Очитки я можу говорити, напевно, нескінченно)) Моя колекція цих чудових рослин в нинішньому сезоні грунтовно поповнилася, але сьогодні - про інше. Осінь, холодно і сиро, а мої молоденькі очитки нарешті зібралися цвісти! Зазвичай це відбувається значно раніше, але частина рослин була куплена маленькими, слабкими саджанцями (вони довго хворіли, хоч очитки і невибагливі), а частина вирощена з насіння, тому в силу багато вступили лише до осені. І ось зараз радують квітами.

Цвіте очиток помилковий

Жовті почали цвісти ще в серпні і продовжують досі

Відео: Діловий вечірній осінній макіяж 2016. Тетяна Володимирівна, Надія Тимофєєва

квітучий очиток

Ось у цього очитка серединки квітки темніють до золотисто-коричневого кольору, з-за чого суцвіття виглядає особливо цікавим. Хоча, якщо вірити фотографії на упаковці, вони повинні ставати червоними)) Але тут вірити виробникові, схоже, взагалі не варто: цей саджанець був позначений як Sedum rupestre - очиток скельний, але переведено назву як очиток шиловидний (Sedum subulatum). Насправді, ця рослина не відноситься ні до одного, ні до іншого виду і представляє, наскільки я можу судити, одну з форм очітка помилкового (Sedum spurium).

квітучий очиток




Нехай нинішнє цвітіння не так рясно, як зазвичай, але серед в`янучої листя соковита зелень і різнокольорові суцвіття очитков радують, як ніколи.

Відео: ОСІННІЙ МАКІЯЖ / GET READY WITH ME / ЗБИРАЄМОСЯ РАЗОМ ..

цвіте очиток

Очиток видний зростом не вийшов - сантиметрів 20-30 від сили. І цвітуть кущі дуже нерівномірно: десь уже відцвіли, а десь ще в бутонах стоять.

Суцвіття очітка видного

Ряболистий очиток, хоч і не цвіте, нітрохи не поступається своїм квітучим побратимам в красі:

Пестролистная форма очітка

А цей набрав бутончікі :) Поки важко визначити вид - це один з очитков, вирощених з суміші насіння. Визначати очитки - заняття непросте)) Деякі з них схожі один на одного за зовнішніми ознаками, і тут потрібні пізнання експерта, щоб розібратися ...

бутони очітка

Чи ростуть у вас очитки? Як вони цвітуть, радують вас своїми осінніми барвами?


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже