Моя колекція очитков

Відео: Моя колекція коміксів

Очитки (седуми) - багаторічні, переважно почвопокривні рослини. Втім, зустрічаються серед них і гіганти, що ростуть великими, високими кущами, наприклад, очиток видний. Мені все вони подобаються, я люблю комбінувати їх, об`єднувати в різні композиції. Часто використовую їх властивість закривати грунт густим рівним килимком, пригнічуючи бур`яни - очитки як грунтопокривних ростуть у мене і під кущами троянд, і під бузком.

очиток помилковий

Правда, недавно прочитала, що «седуми абсолютно неконкурентноспроможною по відношенню до бур`янів». Не знаю, напевно, це відноситься не до тих видів, які ростуть у мене - ті самі кого хочеш «затопчуть» :)
І ось, вчора випадково опинилася в квітковому відділі магазину (навесні намагаюся їх уникати, тому що без покупок піти просто не можу, якщо вже заглянула :)) В результаті моя колекція очитков поповнилася новими екземплярами.
У ній вже є очиток їдкий, принесений з сусіднього косогору. На фото він поруч з очитком хибним, а у нього самого листя не видно - одні квіти))

очиток їдкий




Тепер йому компанію складе придбаний седум їдкий ауреум, який, якщо вірити фотографії на упаковці, відрізняється від свого дикого побратима формою суцвіть, таких же сонячно-жовтих і яскравих. Хоча, може бути, і не відрізняється))
А ще з анотації до цієї рослини з інтересом дізналася про його лікувальні властивості. Виявляється, очиток їдкий культивується ще з часів Стародавнього Риму, де його вживали як блювотний, проносний і глистогінний засіб. У Росії його застосовували при шкірних захворюваннях і як знеболююче, в тому числі при онкологічних захворюваннях. Правда, зараз його вирощують тільки як декоративну рослину, в тому числі, напевно, і тому, що очиток їдкий отруйний і вимагає дуже точних дозувань і рецептів при лікувальному використанні. 

Відео: МОЯ КОЛЕКЦІЯ ЛЯЛЬОК | MY COLLECTION OF DOLLS (Monster High, EAH, Pullip, Figma)

Квітучий очиток помилковий



Біло-рожеві і жовті квіти очитков тепер доповнить яскраво-малиновий седум помилковий Червоний. В описі зазначено, що цвіте він 50 днів (майже два місяці!), Починаючи з травня. Це здорово, тому що інші очитки у мене зацвітають пізніше. Взагалі, седуми відрізняються, в більшості випадків, тривалим цвітінням і є відмінними медоносами - мої «килимки» в пору цвітіння гудуть і гудуть на різні голоси)) На них завжди і бджоли, і джмелі збирають нектар.

Відео: Моя Колекція Відеоігор. Pixel_Devil - GameShelf SPECIAL

очиток білий

Сизо-блакитний очиток білий цвіте не так виразно, але зате у нього дуже незвичайний колір, і він дуже щільно розростається, утворюючи суцільне світле покриття. Саме він у мене під трояндами стелиться. А тепер я хочу скомбінувати його з пестролістие Седуми хибним Варіегатум - у нього листя з білою облямівкою, а квітки рожеві. Втім, він і з іншими очитками буде добре поєднуватися. До речі, у Червоного на зображенні з упаковки по краю листочків темно-рожева облямівка - теж красиво.
Ну і ще одна новинка моєї колекції - седум шиловидний. Квітки у нього цікаві: на одній рослині є і чисто жовті, і жовті з червоними серединками. Ось про нього як раз і написано, що проти бур`янів нестійкий. Цвіте, правда, недовго - всього два тижні. І дуже вимогливий до світла, хоча в іншому, як і більшість інших очитков, посухостійкий і не вимогливий до грунту.
Загалом, цього літа напевно будуть і нові фотографії, і нові записи про ці дивовижних рослинах. У мене в планах - квітник з очитков))


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже