Дика поросль на щеплених деревовидних півонії не втрачаємо пильність!

Не тільки у троянд буває ситуація, коли шипшина підщепи може заглушити культурну щеплення троянди. Так буває, наприклад, і у деревовидних півоній. 
В останні роки з`явилося дуже багато посадкового матеріалу цих прекрасних чагарників, зокрема з Китаю. У більшості випадків це щеплені на кореневища трав`янистих півоній сорти деревовидних. У рекомендаціях по посадці виробник радить заглиблювати місце щеплення на глибину до 15 см. Це робиться для того, щоб, розвиваючись на донорських корінцях трав`янистої півонії, деревовидний піон поступово перейшов би на свої власні.
Але трапляється, що корені-донору мало харчування, яке може дати щеплений деревовидний піон. І тоді він пророщує свої власні нирки-паростки, які часто бувають настільки сильними, що можуть занапастити прищеплене рослина, відібравши у нього харчування повністю.
У таких випадках потрібно акуратно підкопати рослина, відшукати місце щеплення і місце, де дав поросль корінь підщепи. Обережно і якомога ближче до кореня видалити поросль, можна навіть з частиною кореня, якщо той чималий. Цю частину реально спробувати виростити окремо - підщепи китайських півоній іноді бувають теж дуже цікавими.
Так сталося з моїм півонією Кінкаку. У минулому році він розпустився перший раз одним прекрасним квіткою

Деревоподібна півонія Кінкаку

За літо наросла ще одна пристойна гілка і цієї весни на кущі було вже два бутона. Але раптом один з них розпустився і ... розчарував мене безмірно. Непоказний простий квітка, пелюстки в один ряд, коротенькі. Може бути, якщо б ними був покритий весь кущ, це виглядало б мило. Але я ж чекала Кінкаку! Виконати операцію поділу цих «сіамських близнюків» я не встигла, потрібно було їхати. Але в найближчі дні проведу обов`язково.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже