Мої крокуси

Відео: Мої пенали / Вікторія Крокус

Хочу поділитися з вами своїми картинками і емоціями з приводу своїх крокусів. Збирав я їх досить великий проміжок часу і ось нарешті хочу поділитися цією красою з вами !!! Тим більше, що тема ця зараз в більшості регіонів нашої неосяжної країни якраз навіть дуже актуальна.
У двох словах невеликий лікнеп - крокуси бувають ранньовесняні (найдрібніші), вони досягають у висоту всього 8-9 см і їх ще часто називають сніговими крокусами. Вони з`являються і зацвітають дуже рано навесні, практично відразу після сходу снігу. Цей вид відрізняються не тільки рясним цвітінням, а й приємним слабким ароматом.

Представники цієї групи:
Blue Pearl, синьо-блакитні з жовтим денцем:

Blue Pearl_Crocus chrysantus_DSCN6630

Cream Beauty - кремово-жовті з помаранчевими рильцями:

Cream Beauty_Crocus chrysantus_DSCN6804

Prins Claus (Crocus chrysantus) ніжно-блакитний з фіолетовими розводами:

Prins Claus_Crocus chrysantus_DSC_0299 (75)

Gipsy Girl (Crocus chrysantus) - яскраво жовтий з зовнішніми чітко окресленими смугами:

Gipsy Girl_Crocus chrysantus_DSCN1230

Tricolor + Blue Bird (Crocus chrysantus):

Tricolor + Blue Bird_Crocus chrysantus_DSC_DSC_0703

Advance (Crocus chrysantus) - ніжно-фіолетовий зовні і жовтий всередині:

Advance_Crocus chrysantus_DSCN6574_1

Tricolor (Crocus chrysantus) ніжно ліловий з яскравою жовто-помаранчевої серединкою:




Tricolor_Crocus chrysantus_DSCN6560

Golden Yellow (Crocus flavus) - яскраво-жовтий:

Golden Yellow_Crocus flavus_DSCN3664_blog

І є ещёболее великі, так звані весеннецветущих крокуси. Це найбільш відомі і поширені у нас в країні весняні крокуси. Інше їх назва - крупноцветковие або гігантські. Вони цвітуть у березні - квітні, на тиждень - дві пізніше представників попередньої групи. Всі вони помітно крупніше, ніж сорти з ранневесенней групи. Їх висота може досягати 12-16 см. Більшість відомих крупноцветкових гібридних крокусів створені на основі Крокуса весняного (Crocus vernus). Квітки цієї групи мають різну забарвлення і відтінки - від жовтої, білосніжно білою до світло-лілового і темно-фіолетового.

Найбільш відомі сорти цієї групи:
Jeanna D`Arc (Crocus vernus) - білосніжні квітки з пурпуровим підставою:

Jeanne d & amp; amp-amp-amp- # 39-Arc_Crocus vernus 3

Відео: Мої чохли на IPhone / IPad / Вікторія Крокус



King of the Striped (Crocus vernus):

King of the Striped_Crocus vernus_DSC3917_blog

Grand Maitre (Crocus vernus):

Grand Maitre_Crocus vernus

Pickwick (Crocus vernus):

Pickwick_Crocus vernus_DSCN3696

Ruby Giant:

Ruby Giant_DSCN3924

Ruby Giant:

Ruby Giant_DSCN3924

Є ще осеннецветущие крокуси, але про них більш детально ми поговоримо восени, коли вони зацвітуть :). Залежно від виду і регіону виростання і цвітіння в цій групі триває з вересня по початок грудня. У осеннецветущие крокусів листя, як і у всіх інших видів, з`являються навесні і відмирають приблизно до середини червня.
У продажу цибулини крокусів можна знайти з середини серпня і практично до грудня. У цьому ще одна їхня велика перевага - я часто саджу їх вже в кінці жовтня - в листопаді і якось навіть в грудні під Новий рік садив. Деякі сусіди крутили пальцем біля скроні, мовляв, не запізно ти квіти саджаєш, он сніг вже вп`яте випав.
У той рік просто довго не було стійких морозів, і сніг раз п`ять - шість до Нового року випадав, але так і не лягав і з часом все одно танув. А потім ті ж сусіди під вікном бігали з фотоапаратами навесні і фотографували мої крокуси. І своїх знайомих ще приводили. А в інший рік під час цвітіння крокусів було дуже тепло, і полетіли навіть метелики! Так це така краса була - словами не передати: весняні крокуси та літні метелики ....

Tricolor with butterfly_Crocus chrysantus_DSCN6782

Відео: MY ROOM TOUR- Моя кімната) / Вікторія Крокус

Будь-які квітучі крокуси завжди добре виглядають групами, створюючи свій неповторний малюнок. Зазвичай вони не дуже високі, тому практично не представляють ніякого інтересу для вандалів. Крім того через свою вражаючою невибагливості і великої кількості дуже яскравих і строкатих забарвлень, крокуси ідеально підходять для різного роду рокариев і альпійських гірок.

DSCN1408

Відео: Мій робочий стіл / Вікторія Крокус

Розмножуються крокуси досить легко і швидко. Тому раз в три-чотири роки їх доводиться ділити, якщо, звичайно, вам в цьому не допоможуть миші. До розподілу слід приступати тоді, коли листя рослин вже зовсім засохне. Як правило цим займаються ближче до кінця червня - початку липня.
Зберігання цибулин весеннецветущих крокусів до посадки в кінці вересня - жовтні (і навіть, в крайньому випадку, на початку листопада), аналогічно зберіганню інших цибулинних. Це викопування, просушка на відкритому повітрі в тіні з подальшим зберіганням в теплому (більш + 20 ... 25 ° С) і сухому приміщенні. Осінні крокуси, як правило, висаджують відразу після придбання - в серпні-жовтні. Але краще це робити в серпні - початку вересня.

DSCN5951_blog

Крокуси мало вибагливі і ростуть практично на будь-який добре окультурені грунті, але краще розвиваються на легких, добре дренованих і багатих перегноєм субстратах. Все крокуси воліють добре освітлені місця, хоча багато видів і сорти цілком толерантні до тіні і півтіні. Крім того, часто вони встигають отцвесті ще задовго до того, як на багатьох плодових деревах з`являється листя. Тому їх запросто можна садити навіть під чагарниками і плодовими деревами.
Крокус Jeanne d`Arc і тюльпан Showwinner:

Jeanne d & amp; amp-amp-amp- # 39-Arc і тюльпан showwinner _ Crocus vernus _DSCN5100

Глибина посадки крокусів, як і більшості цибулинних приблизно 2.5-3 висоти цибулини, якщо рахувати від її донця. Відстань при посадці між рослинами залежить від виду і призначення посадки і варіюється від 3 до 10 см. Крокуси добре відгукуються на мінеральні підгодівлі. Першу весняну підгодівлю проводять ще практично по снігу, другу бажано проводити безпосередньо перед цвітінням. У першому випадку переважно невелика перевага азоту і фосфору, у другому - фосфору і калію. Витрата добрив - в середньому 30-40 г / кв.м. Сподіваюся, що моя розповідь і фотографії переконають вас у корисності та великому задоволенні від вирощування цих надзвичайно красивих рослин!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже