Чи не квітучий бабусин гіппеаструм- або життя довжиною в десять років

Відео: ШЛЯХ ЗАВДОВЖКИ У 10 РОКІВ - Круті Нульові 4 фільм

Здрастуйте дорогі квітникарі! Як ви вже зрозуміли, в цьому посту мова піде про «бабусиному» гіппе.Сколько вже статей написано про цю квітку і я захотіла внести свої п`ять копійок. Бабушкін гіппеаструм з`явилася у мене минулого весной.Отдалі мені його з великим задоволенням через те, що на протязі 10 років лука цвіла всього один раз. Сказали, квітка красний.Одін літній сезон цибулині пощастило загарать в саду.Но навіть після такого курорту не зацвела.Остальние року смирно сиділа в горшке.Летом ростила діток і листя, до зими засушувати лістья.Деток регулярно отсажівалі.Место я їй надала балконний. поїла, добре годувала, все чекала цветенія.В середині літа у неї з усіх боків полізли деткі.Лісточкі на діток я стала відривати, щоб мамка не відволікатися на їх воспітаніе.Но на жаль, цвітінням вона мене так і не обдарувала. На початку вересня я її вирішила дістати з горщика і насильно відправити її на спокій.Хоча вона ще й ростила нові лістья.С «бабусиними» Гіппо так чинити не рекомендують, читала в інтернете.Трі місяці вона пролежала в тирсі близько балкона.В початку грудня вирішила її будіть.Время, каюсь, вибрала невідповідний, зіма.За свою довгу життя, цибулі на денці відростила жорстку «п`яту» .І я зважилася її обрізати і тим самим оновити донці.Дати безпрепятственно рости новим корешкам.Корешкі проклюнулися вже на третій день після посадки. І тільки через місяць у цибулині здалися довгоочікувані квітконоси, аби я від неї відстала. А я цього була і рада.



Під гарячу руку мені попався ще й Еухаріс.Тоже, той ще перчік.Появілся він у мене в августе.Сідел, сяк-так відростив два листа і вони були не прямими і довгими, а закручені як рога.Сразу було видно, сил у растюхі НЕ хватает.В грудні дістала цибулину, вона не скільки НЕ подрасла.Корешкі ледве пробилися через жорстку пятку.Ну я за компанію теж чікнула, обнавіла корневую.Посаділа її не глибоко, щоб стежити за її состояніем.Лука спочатку хворіла, отсушить листя.Але трохи подумавши, рушила в зростання. Цибулина якось стала добреть в широчінь і листочок виріс прямим, а не закручені.Ось думаю, може їй теж влаштовувати зимову сплячку, щоб цвіла щороку? Але це вже інша історія.

Відео: Хресний хід довжиною в 10 років

У весняно-літній період: Коли цибулина відцвіте, треба відрізати цветоноси.Можно її висадити в сад, як радила Людовика, або в горщик побольше.Методом перевалкі.І найголовніша умова-це солнце.Гіппеаструми «солнцеглоти», а вже на сонці їм і перелити страшен.Корміла я їх раз на тиждень водорозчинних добривом Люкс.Пілі, їли і ростили листя, для будушего цветенія.Через кожен 4ліст закладається цветонос.
Осінньо-зимовий період: Як тільки помітила, що цибулини перестали нарощувати листя, це вже у вересні, скоротила полів.В жовтні зовсім перестала їх полівать.В кінці місяця витягла з землі і луки стояли, сушили лістья.Ето я вважаю теж головною умовою для цветенія.Как тільки отсушить листя, ножем підрівняти стовбур і відправила спати в прохолодне місце.
У гіппеаструмів три періоди: Цвітіння, після цвітіння нарощування листя і закладка нових квітконосів і період спокою. Зауважимо, якщо лука зібралася цвісти, у неї впершу чергу з`являються квітконоси.
PS: Хотіла дочекатися цвітіння мого гіппеаструма і вже потім написати пост.Фото обов`язково виложу.Мне самій цікаво, який мій підопічний буде.

Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже