Моя чудова хамедорея

Уже чимало читачів блогу знаю що пальмові рослини - це моя слабкість. І сьогодні я хочу розповісти про одного свого улюбленця, а саме Хамедореї. Купила я цю рослину маленьким росточком в нашому місцевому квітковому магазині. Висадила його в покупної грунт для пальм і почала доглядати за ним як за звичайним пальмовою рослиною, яких у мене вдома предостатньо.

Відео: Моя прекрасна няня 18 серія Меркантильная Віка Дивитися всі серії підряд

Коли паросток трохи підріс, я помітила, що рослина при вельми пишної зелені володіє дуже мізерні стволом, т. Е з кожним новим листком квітка скидав старий лист знизу. Такий стан мене не дуже влаштувало і я вирішила докупити ще кілька паростків поменше і висадити їх у стовбура першого паростка, щоб вийшла більш пишна композиція. Ось так виглядає зараз вид знизу моєї хамедереі.

Пізніше я дізналася, що в природі вони в принципі так і ростуть (групами). Ну а взагалі я думаю, що і продавати їх варто було б не в одиночному стані.

Відео: Моя прекрасна няня # 108 прітворяшка




У догляді рослина це зовсім не примхлива. сонця відноситься Дуже не капризно, головне при виборі місця для квітки уникнути прямих сонячних променів, а решта умов квітки вже прийнятні, тобто його можна навіть і в темну кімнату поселити. До поливу рослина та ж особливих вимог не має, поливати потрібно в міру необхідності, і навіть краще не долити ніж перелити, так як води багато для Хамедореї не повинно бути.

Єдине, що дійсно необхідно Хамедореї для активного зростання і яскравої зелені, це досить велика вологість повітря, яку цілком можна влаштувати або за допомогою спеціального обладнання, або вчинити більш простим способом і просто хоча б через день обприскувати листя рослини водою. саме тоді листя будуть володіти дуже насиченою зеленню. При чому за моїми спостереженнями, після того, як я почала обприскувати рослину водою воно перестало так активно позбавлятися від нижнього листя, т. Е крона його стала більш пишною.

Відео: Моя чудова життя!

Зараз листочки мого рослини виглядають так, думаю на фото помітно, що вони досить соковиті і не сухі.

Хамедореї я люблю, дуже чекаю поки вона виросте до значних розмірів (в домашніх умови виростають вони до двох метрів). І тоді прикрашати мій східний інтер`єр ця рослина буде просто шикарно. Люблю цю рослину я звичайно не тільки за зовнішній вигляд, але і за те, що ніяких проблем у догляді за ним ніколи не виникає, рослина дуже і дуже не вибаглива, що не може ні радувати.
Кілька разів моя хамедорея цвіла, в цей період рослина всі сили віддає на цвітіння і сама листа стає трохи пересушеній. Оскільки цвіте хамедорея не дуже красиво, а ось сил на цвітіння витрачає багато, я зазвичай прибираю гілочки з суцвіттями, як тільки вони з`являються, що і вам раджу.

Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже