"Набита" китайська троянда

З таким рослиною як китайська троянда я знайома досить давно, так як рослина це дуже поширене, і саме його дуже часто люблять тримати в холах різних закладів, але яке ж було моє здивування, коли у своєї знайомої вдома я побачила не звичну китайську троянду з квіткою у вигляді грамофона, а троянду, яка була усипана пишними, набитими квітками, схожими на спідницю циганки. Саме з того моменту можна сказати, троянда стала для мене квіткою, який вразив мене і змусив себе поважати.

Відео: Косметика з Китаю якої я користуюся

Відразу покажу її цвітіння. (Так цвіте вже моя власна троянда, согласітесь- дуже красиво).

Насамперед я звичайно ж попросила паросток у своєї знайомої і попросила розповісти мені, як за цією квіткою правильно доглядати. Коли знайома відщипнула мені малесенький відросток квітки, я м`яко сказати здивувалася, оскільки сприйняла це як якусь жадібність знайомої, адже її троянда була величезних розмірів і знайома могла б дати паросток і побільше, але знайома тут же сказала, що краще приживаються, краще дають корінці саме маленькі паростки.


За порадою знайомої паросток я поставила в стаканчик з водою і вже через півтора тижні на росточком з`явилися білі пухирці, які трохи пізніше перетворилися в маленькі корінці. Росток з корінцями я висадила в горщик із землею і почала потрохи поливати горщик через день. Буквально за пару місяців маленький паросток перетворився в рослину заввишки сорока сантиметрів, після чого різко уповільнив своє зростання і не збільшувався протягом двох місяців. Як з`ясувалося пізніше квітка просто вимагав пересадки і його рідний горщик був йому малий. Після пересадки квітка знову взяв хороший хід в зростанні.

Через рік у мене в квартирі красувалося рослина висотою мені по пояс з пишним листям, але не дуже яскравою зеленню. На літо свою квітку я перемістила на балкон, де було багато сонця і свіжого повітря. На жаль, я не встежив за тим, що на деякі гілки потрапляють прямі сонячні промені, що призвело до опіку листя на тих гілках і осипання уражених сонцем листочків. Помінявши трохи розташування квітки, так, що б йому було досить сонця, але воно не обпікало його, я нарешті побачила троянду в усій своїй красі.

Листя троянди стала яскравою, троянда значно швидше почала зростати, а гілочки були посипані не лише пишною зеленню, але і довгоочікуваними квітками з великою кількістю пелюсток.

Відео: Гірше, ніж браконьєри

Ось так виглядає троянда на даний.

Відео: 0.5 льє під водою ..

Зараз моїй троянді вже близько 4-ох років. Цвіте вона майже постійно, зрідка роблячи перерви. Взимку листя менш яскрава, але як тільки з`являється більше зелені, вона тут же перетворюється. Ну а квіти троянди продовжують дивувати і вражати своєю красою не тільки мене, а й усіх людей, які приходять до мене додому.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже